Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Lauri Elias)
Kliki pildil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post
Tambet Tiits peadirektor 665 0601 tambet.tiits@maaamet.ee
Anne Toom peadirektori asetäitja 675 0830 anne.toom@maaamet.ee
Artu Ellmann peadirektori asetäitja 665 0602 artu.ellmann@maaamet.ee
Toomas Kutti nõunik 665 0616 53011387 toomas.kutti@maaamet.ee
Karmen Kaukver nõunik 665 0630 56945407 karmen.kaukver@maaamet.ee
Maila Marka nõunik 665 0770 maila.marka@maaamet.ee
Ülle Harak nõunik 665 0617 ylle.harak@maaamet.ee
Jüri Meidla siseaudiitor 665 0629 5057564 jyri.meidla@maaamet.ee

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Triinu Rennu juhataja 665 0755 5256735 triinu.rennu@maaamet.ee
Egle Toomjõe jurist 675 0853 egle.toomjoe@maaamet.ee
Glen Roosaar jurist 665 0687 glen.roosaar@maaamet.ee
Heivo Murdmets jurist 665 0764 heivo.murdmets@maaamet.ee
Hellis Kähr jurist 675 0824 hellis.kahr@maaamet.ee
Kaire Bamberg jurist 675 0823 kaire.bamberg@maaamet.ee
Mari-Liis Tamme jurist 665 0663 mari-liis.tamme@maaamet.ee
Marili Lehtmets jurist 675 0193 marili.lehtmets@maaamet.ee

Kinnisvara valdkond

Nimi Amet Telefon E-post
Anne Toom peadirektori asetäitja 675 0830 anne.toom@maaamet.ee

Kinnisvara hindamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Andres Juss juhataja 665 0623 5159449 andres.juss@maaamet.ee
Ülleke Eerik nõunik 665 0626 ylleke.eerik@maaamet.ee
Britt Suits peaspetsialist 665 0628 britt.suits@maaamet.ee
Epp Rohtla peaspetsialist 665 0678 epp.rohtla@maaamet.ee
Katrin Inno peaspetsialist 665 0622 katrin.inno@maaamet.ee

Maareformi osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Maire Salu juhataja 675 0877 maire.salu@maaamet.ee
Raul Ermus juhataja asetäitja 675 0821 raul.ermus@maaamet.ee
Andrus Ründal nõunik 675 0156 andrus.ryndal@maaamet.ee
Marju Reinberg nõunik 675 0177 marju.reinberg@maaamet.ee
Sirje Siruli-Makko nõunik 675 0875 sirje.siruli-makko@maaamet.ee
Heli Kralle peaspetsialist heli.kralle@maaamet.ee
Karmen Villemson peaspetsialist 675 0818 karmen.villemson@maaamet.ee
Kätlin Müür peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Marje Green peaspetsialist marje.green@maaamet.ee
Piret Pärn vanemspetsialist 665 0632 piret.parn@maaamet.ee
Reet Sarjas peaspetsialist 665 0631 reet.sarjas@maaamet.ee

Riigimaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Anu Sootla juhataja 675 0831 anu.sootla@maaamet.ee
Ingrit Künnapas nõunik 675 0895 ingrit.kynnapas@maaamet.ee
Katrin Kass nõunik 665 0776 katrin.kass@maaamet.ee
Aili Vaher peaspetsialist 675 0817 aili.vaher@maaamet.ee
Ene-Liis Bachmann peaspetsialist 675 0116 ene-liis.bachmann@maaamet.ee
Eva Männiste peaspetsialist 675 0178 eva.manniste@maaamet.ee
Gertrude Sepp peaspetsialist 665 0777 gertrude.sepp@maaamet.ee
Henri Kivimaa peaspetsialist 675 0828 henri.kivimaa@maaamet.ee
Kati Banhard peaspetsialist 665 0789 kati.banhard@maaamet.ee
Maire Tomson peaspetsialist 665 0683 maire.tomson@maaamet.ee
Merili Rajaleid peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Merilin Heinsoo peaspetsialist 675 0121 merilin.heinsoo@maaamet.ee
Siim Sellik peaspetsialist 675 0168 siim.sellik@maaamet.ee
Siiri Ahman vanemspetsialist 675 0155 siiri.ahman@maaamet.ee
Sven Haljas peaspetsialist 665 0783 sven.haljas@maaamet.ee

Maakorralduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Merje Krinal juhataja 665 0753 53066247 merje.krinal@maaamet.ee
Maarja Virks nõunik 665 0673 51987295 maarja.virks@maaamet.ee
Ivika Sootla peaspetsialist 675 0850 ivika.sootla@maaamet.ee
Kalev Müür peaspetsialist 675 0148 kalev.myyr@maaamet.ee
Reelika Koemets peaspetsialist 665 0788 58558074 reelika.koemets@maaamet.ee
Tiiu Vaus peaspetsialist 675 0179 tiiu.vaus@maaamet.ee

Riigimaa haldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tiina Vooro juhataja 665 0762 tiina.vooro@maaamet.ee
Heleri Kivi nõunik 675 0152 heleri.kivi@maaamet.ee
Kerttu Ilvesmets nõunik (teenistussuhe peatatud)
Kaidi Liiv nõunik 675 0126 kaidi.liiv@maaamet.ee
Angela Lüll peaspetsialist 665 0612 angela.lull@maaamet.ee
Anu Jürgenson peaspetsialist 675 0128 anu.jyrgenson@maaamet.ee
Asta Albert peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Eva Vaagert peaspetsialist 675 0844 eva.vaagert@maaamet.ee
Eveli Kask peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Hele Räim peaspetsialist 665 0782 hele.raim@maaamet.ee
Karin Silm peaspetsialist 665 0679 karin.silm@maaamet.ee
Katri Viilik peaspetsialist 675 0865 katri.viilik@maaamet.ee
Kerli Lõhmus peaspetsialist 665 0781 kerli.lohmus@maaamet.ee
Kullo Laos peaspetsialist 675 0816 kullo.laos@maaamet.ee
Lilli Põesaste peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Maren Laes peaspetsialist 675 0101 maren.laes@maaamet.ee
Marii Rasva peaspetsialist 675 0174 marii.rasva@maaamet.ee
Mirjam Landra peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)

Maatoimingute osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Mai Lind juhataja 665 0771 mai.lind@maaamet.ee
Kaili Rätsep nõunik 675 0117 kaili.ratsep@maaamet.ee
Tea Faber nõunik 675 0888 tea.faber@maaamet.ee
Annika Arro peaspetsialist 675 0180 annika.arro@maaamet.ee
Daisy Indriko vanemspetsialist 665 0797 daisy.indriko@maaamet.ee
Kärt Kivitar peaspetsialist 675 0137 kart.kivitar@maaamet.ee
Mari-Liis Kõõra peaspetsialist 675 0170 mari-liis.koora@maaamet.ee
Marin Must peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Mihkel Agarmaa peaspetsialist 675 0808 mihkel.agarmaa@maaamet.ee
Riin Kodu peaspetsialist 675 0171 riin.kodu@maaamet.ee
Tiiu Vares peaspetsialist 675 0860 tiiu.vares@maaamet.ee

Planeeringute osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Ele Panfilov juhataja (teenistussuhe peatatud)
Kristi Kivimaa nõunik 675 0127 kristi.kivimaa@maaamet.ee
Janelle Luik peaspetsialist 675 0194 janelle.luik@maaamet.ee
Kadi Naar peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Kadri Tani peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Kaili Ojaperv peaspetsialist 675 0132 kaili.ojaperv@maaamet.ee
Maaja Zolk peaspetsialist 675 0829 maaja.zolk@maaamet.ee
Margot Semilarski peaspetsialist 675 0119 margot.semilarski@maaamet.ee
Tiina Oeselg peaspetsialist 675 0188 tiina.oeselg@maaamet.ee

Katastrimõõdistamise kontrolli osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Francsisek Staškevitš juhataja 665 0754 56829252 francsisek.staskevits@maaamet.ee
Kaido Maasen nõunik 675 0111 kaido.maasen@maaamet.ee
Asso Pajo peaspetsialist 665 0647 56829251 asso.pajo@maaamet.ee
Janek Jakoby peaspetsialist 665 0773 janek.jakoby@maaamet.ee
Kalle Rohtmets peaspetsialist 675 0122 kalle.rohtmets@maaamet.ee
Lauri Aru peaspetsialist 675 0809 56829253 lauri.aru@maaamet.ee
Lauri Nõukas peaspetsialist 665 0684 lauri.noukas@maaamet.ee
Maret Kallas peaspetsialist 675 0112 maret.kallas@maaamet.ee
Ülle Arumäe peaspetsialist 675 0138 56829254 ylle.arumae@maaamet.ee

Katastri kvaliteediosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Tõnu Kägo juhataja 675 0845 5121605 tonu.kago@maaamet.ee
Kaino Valdre peaspetsialist 675 0897 53459899 kaino.valdre@maaamet.ee
Külli Hermann peaspetsialist 675 0141 kylli.hermann@maaamet.ee
Margus Forsel peaspetsialist 675 0189 56938806 margus.forsel@maaamet.ee
Mart Ojamäe peaspetsialist 675 0166 56829250 mart.ojamae@maaamet.ee

Katastri teabe- ja arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Priit Kuus juhataja 675 0843 priit.kuus@maaamet.ee
Aly Valvas peaspetsialist 675 0859 aly.valvas@maaamet.ee
Erik Valdmaa peaspetsialist 665 0787 erik.valdmaa@maaamet.ee
Kristiina Ojamäe peaspetsialist 665 0697 kristiina.ojamae@maaamet.ee
Unne Tomberg peaspetsialist 665 0691 unne.tomberg@maaamet.ee
Viive Paklar peaspetsialist 665 0645 viive.paklar@maaamet.ee

Katastri registriosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Mirja Luik juhataja 675 0874 53459823 mirja.luik@maaamet.ee
Ain Birk peaspetsialist 675 0825 ain.birk@maaamet.ee
Aira Alasi peaspetsialist 675 0143 aira.alasi@maaamet.ee
Alo Kotka peaspetsialist 675 0144 alo.kotka@maaamet.ee
Andres Pukk peaspetsialist 675 0136 andres.pukk@maaamet.ee
Anzelika Kask peaspetsialist 675 0876 anzelika.kask@maaamet.ee
Arpo Sõber peaspetsialist 675 0881 arpo.sober@maaamet.ee
Elen Elias peaspetsialist 675 0167 elen.elias@maaamet.ee
Elina Aas peaspetsialist 675 0149 elina.aas@maaamet.ee
Eneli Pajupuu peaspetsialist 675 0899 eneli.pajupuu@maaamet.ee
Erik Jõgi peaspetsialist 665 0760 erik.jogi@maaamet.ee
Eve Rõõmus peaspetsialist 665 0774 eve.roomus@maaamet.ee
Heli Maripuu peaspetsialist 675 0158 heli.maripuu@maaamet.ee
Herbely Nõgols peaspetsialist 675 0873 herbely.nogols@maaamet.ee
Hille Kokk peaspetsialist 675 0176 hille.kokk@maaamet.ee
Irina Sõber peaspetsialist 675 0882 irina.sober@maaamet.ee
Jana Rumask peaspetsialist 665 0627 jana.rumask@maaamet.ee
Juta Luik peaspetsialist 675 0187 juta.luik@maaamet.ee
Kaarel Teppan peaspetsialist 675 0150 kaarel.teppan@maaamet.ee
Krista Tukk peaspetsialist 665 0694 krista.tukk@maaamet.ee
Krista Vindi peaspetsialist 675 0836 krista.vindi@maaamet.ee
Liia Lausma peaspetsialist 675 0825 liia.lausma@maaamet.ee
Liina Kruus peaspetsialist 675 0801 liina.kruus@maaamet.ee
Liina Raist peaspetsialist 675 0139 liina.raist@maaamet.ee
Malle Tammeste peaspetsialist 665 0662 malle.tammeste@maaamet.ee
Margit Soone peaspetsialist 675 0173 margit.soone@maaamet.ee
Margus Luude peaspetsialist 675 0157 margus.luude@maaamet.ee
Marika Vello peaspetsialist 665 0689 marika.vello@maaamet.ee
Meelika Rohtla peaspetsialist 675 0102 meelika.rohtla@maaamet.ee
Merle Sokk peaspetsialist 675 0163 merle.sokk@maaamet.ee
Milja Tätte peaspetsialist 665 0644 milja.tatte@maaamet.ee
Pille Pekka peaspetsialist 675 0154 pille.pekka@maaamet.ee
Piret Kruusimaa peaspetsialist 675 0862 piret.kruusimaa@maaamet.ee
Rein Sundla peaspetsialist 675 0896 rein.sundla@maaamet.ee
Ruth Milva peaspetsialist 665 0660 ruth.milva@maaamet.ee
Siivi Kaart peaspetsialist 675 0103 siivi.kaart@maaamet.ee
Sirje Allikmaa peaspetsialist 675 0883 sirje.allikmaa@maaamet.ee
Tiina Talisoo peaspetsialist 675 0147 tiina.talisoo@maaamet.ee
Tiina Uus peaspetsialist 665 0769 tiina.uus@maaamet.ee
Üllar Kuhi peaspetsialist 665 0661 yllar.kuhi@maaamet.ee
Ülle Meister peaspetsialist 665 0620 ylle.meister@maaamet.ee
Urve Kenk peaspetsialist 675 0145 urve.kenk@maaamet.ee
Villu Eerik peaspetsialist 675 0162 villu.eerik@maaamet.ee
Virge Ollema peaspetsialist 675 0142 virge.ollema@maaamet.ee

Katastriarhiivi büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Kristi Mägi juhataja 665 0665 kristi.magi@maaamet.ee
Aili Toonverk vanemspetsialist 675 0851 aili.toonverk@maaamet.ee
Aire Nilb vanemspetsialist 665 0785 aire.nilb@maaamet.ee
Anu Ruubel vanemspetsialist 675 0146 anu.ruubel@maaamet.ee
Inga Kuus vanemspetsialist 665 0649 inga.kuus@maaamet.ee
Janely Kaevats vanemspetsialist 665 0759 janely.kaevats@maaamet.ee
Kadri Tamm vanemspetsialist 675 0851 kadri.tamm@maaamet.ee
Kristiin Kaev vanemspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Pille Peenemaa vanemspetsialist 665 0655 pille.peenemaa@maaamet.ee
Rita Soans vanemspetsialist 665 0655 rita.soans@maaamet.ee
Terje Toom vanemspetsialist 665 0794 terje.toom@maaamet.ee
Tiina Luberg vanemspetsialist 665 0799 tiina.luberg@maaamet.ee
Urmas Sepp peaspetsialist 665 0750 urmas.sepp@maaamet.ee
Vaike Küttis vanemspetsialist 665 0688 vaike.kyttis@maaamet.ee
Virve Kurjamaa peaspetsialist 665 0636 virve.kurjamaa@maaamet.ee

Geomaatika valdkond

Nimi Amet Telefon E-post
Artu Ellmann peadirektori asetäitja 665 0602 artu.ellmann@maaamet.ee

Geoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Reet Roosalu juhataja 665 0670 reet.roosalu@maaamet.ee
Ivo Sibul nõunik 665 0775 ivo.sibul@maaamet.ee
Evelyn Lehto vanemspetsialist 665 0633 evelyn.lehto@maaamet.ee
Hando-Laur Habicht peaspetsialist 675 0124 hando-laur.habicht@maaamet.ee
Kaja Tampuu vanemspetsialist 665 0634 kaja.tampuu@maaamet.ee
Karmen Siim vanemspetsialist 665 0695 Karmen.siim@maaamet.ee
Liisa Maidla vanemspetsialist 665 0676 liisa.maidla@maaamet.ee
Mare Laan vanemspetsialist 665 0639 mare.laan@maaamet.ee
Pirje Pappel vanemspetsialist 665 0633 pirje.pappel@maaamet.ee
Raily Hantson vanemspetsialist 665 0659 raily.hantson@maaamet.ee
Reeli Silman peaspetsialist 665 0795 reeli.silman@maaamet.ee
Silja Liibert vanemspetsialist 665 0692 silja.liibert@maaamet.ee
Terje Sild peaspetsialist terje.sild@maaamet.ee
Triin Hinnosaar vanemspetsialist (teenistussuhe peatatud)

Geoinformaatika osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Mariliis Aren juhataja 665 0652 56826605 mariliis.aren@maaamet.ee

Geoinfosüsteemide büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Sulev Õitspuu juhataja 675 0867 sulev.oitspuu@maaamet.ee
Andres Hiiemäe peaspetsialist 665 0758 andres.hiiemae@maaamet.ee
Ants Vain peaspetsialist 675 0847 ants.vain@maaamet.ee
Hanno Kuus peaspetsialist 665 0651 hanno.kuus@maaamet.ee
Kalver Keskküla peaspetsialist 675 0108 kalver.keskkula@maaamet.ee
Kristin Tamberg peaspetsialist 665 0723 kristin.tamberg@maaamet.ee
Kristjan Liiv peaspetsialist 675 0866 56272650 kristjan.liiv@maaamet.ee
Maili Hirlak peaspetsialist 665 0610 maili.hirlak@maaamet.ee
Mart Randmäe peaspetsialist 675 0134 mart.randmae@maaamet.ee
Valeri Kapanen peaspetsialist 665 0756 valeri.kapanen@maaamet.ee

Ruumiandmeteenuste büroo

Nimi Amet Telefon E-post
Tanel Hurt juhataja 675 0125 tanel.hurt@maaamet.ee
Age Sild peaspetsialist 675 0118 age.sild@maaamet.ee
Ene Jüriska peaspetsialist 675 0838 ene.juriska@maaamet.ee
Riina Retu peaspetsialist 665 0643 riina.retu@maaamet.ee

Ruumiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Lea Pauts juhataja 675 0186 53017603 lea.pauts@maaamet.ee
Anu Kaljula nõunik 675 0863 anu.kaljula@maaamet.ee
Olev Veskimäe nõunik 665 0717 56625936 olev.veskimae@maaamet.ee
Aime Staškevitš peaspetsialist 665 0757 aime.staskevitch@maaamet.ee
Ann Tooming peaspetsialist 665 0638 ann.tooming@maaamet.ee
Carmen Jaeski peaspetsialist 665 0638 carmen.jaeski@maaamet.ee
Eleri Hirv peaspetsialist 675 0131 eleri.hirv@maaamet.ee
Eteri Eha peaspetsialist 665 0637 eteri.eha@maaamet.ee
Irina Vassilkova peaspetsialist 665 0719 irina.vassilkova@maaamet.ee
Marek Karm peaspetsialist 675 0752 marek.karm@maaamet.ee
Mari-Liis Nikopensius peaspetsialist 665 0748 mari-liis.nikopensius@maaamet.ee
Mirjam Tombak peaspetsialist 665 0747 mirjam.tombak@maaamet.ee
Monika Välling peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Tiia Koppel peaspetsialist 665 0780 tiia.koppel@maaamet.ee
Tuudur Tamme peaspetsialist 675 0192 tuudur.tamme@maaamet.ee
Uuve Liiv peaspetsialist 665 0718 uuve.liiv@maaamet.ee

Geodeesia osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Karin Kollo juhataja 665 0765 56941205 karin.kollo@maaamet.ee
Priit Pihlak nõunik 665 0619 53363197 priit.pihlak@maaamet.ee
Heldur Mäeots peaspetsialist 675 0175 heldur.maeots@maaamet.ee
Helle Major peaspetsialist 665 0635 helle.major@maaamet.ee
Jaanus Metsar peaspetsialist 665 0674 jaanus.metsar@maaamet.ee
Toivo Tomingas peaspetsialist 665 0648 5106271 toivo.tomingas@maaamet.ee
Tõnis Oja peaspetsialist 665 0669 tonis.oja@maaamet.ee

Aadressiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Mall Kivisalu juhataja 675 0852 mall.kivisalu@maaamet.ee
Keiti Pärn nõunik 665 0766 keiti.parn@maaamet.ee
Andre Kaptein vanemspetsialist 675 0894 andre.kaptein@maaamet.ee
Erki Kure peaspetsialist 675 0868 erki.kure@maaamet.ee
Kelli Põldkivi peaspetsialist 675 0153 kelli.poldkivi@maaamet.ee
Kerli Nõu peaspetsialist 675 0870 kerli.nou@maaamet.ee
Krista Roose vanemspetsialist 665 0642 krista.roose@maaamet.ee
Marko Raudsepp peaspetsialist 665 0779 marko.raudsepp@maaamet.ee
Olga Timašjova peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Sirje Kaul vanemspetsialist 675 0869 sirje.kaul@maaamet.ee
Tõnu Raudsepp peaspetsialist 675 0110 tonu.raudsepp@maaamet.ee

Fotogramm-meetria osakond

Nimi Amet Telefon E-post
Peep Kirsimäe juhataja 675 0841 peep.kirsimae@maaamet.ee
Peep Krusberg nõunik 665 0621 peep.krusberg@maaamet.ee
Mait Metsur nõunik 675 0842 mait.metsur@maaamet.ee
Anti Gruno peaspetsialist 675 0861 anti.gruno@maaamet.ee
Erkko Grünthal peaspetsialist 675 0861 erkko.grynthal@maaamet.ee
Eva Nael peaspetsialist 665 0767 eva.nael@maaamet.ee
Inger Jalakas peaspetsialist 675 0846 inger.jalakas@maaamet.ee
Jaan Elisson peaspetsialist 665 0767 jaan.elisson@maaamet.ee
Riho Matsin peaspetsialist 675 0846 riho.matsin@maaamet.ee
Ruth Mikkor peaspetsialist 675 0846 ruth.mikkor@maaamet.ee
Tanel Riips peaspetsialist 675 0837 tanel.riips@maaamet.ee

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Aigi Sarjas juhataja 665 0606 53326144 aigi.sarjas@maaamet.ee
Ülle Vadi nõunik 665 0607 ylle.vadi@maaamet.ee
Kairit Kuusik nõunik 665 0611 kairit.kuusik@maaamet.ee
Kristi Orav peaspetsialist 665 0608 kristi.orav@maaamet.ee

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post
Helen Ernesaks juhataja 665 0618 5178025 helen.ernesaks@maaamet.ee
Irja Pikk asjaajamise juht 665 0682 irja.pikk@maaamet.ee
Kairit Kõpper juhiabi (teenistussuhe peatatud)
Veiko Vare haldusjuht 665 0666 53021740 veiko.vare@maaamet.ee
Agu Truija haldustöötaja 53229134 agu.truija@maaamet.ee
Helena Orusalu peaspetsialist 665 0605 5135559 helena.orusalu@maaamet.ee
Irja-Gea Kukk peaspetsialist 665 0793 irja-gea.kukk@maaamet.ee
Katrin Roosileht arhivaar 675 0854 katrin.roosileht@maaamet.ee
Katrin Salujõe peaspetsialist 665 0696 katrin.salujoe@maaamet.ee
Maret Truija peaspetsialist 665 0603 maret.truija@maaamet.ee
Monika Juhanson peaspetsialist (teenistussuhe peatatud)
Monika Palla peaspetsialist 675 0100 monika.palla@maaamet.ee
Tarmo Ruder peaspetsialist 665 0791 53092200 tarmo.ruder@maaamet.ee