Sa oled siin

Maa-amet kutsub maamõõtjaid katastrimõõdistamise infopäevadele

Foto: Maa-amet

Maa-amet korraldab tänavu septembri viimasel ja oktoobri esimesel nädalal neli katastrimõõdistamise infopäeva, mis toimuvad Tartus, Jõhvis, Tallinnas ja Pärnus.

Infopäevade sisu
Infopäevadel tutvustatakse käesoleva aasta 1. juulist jõustunud maakatastriseaduse ja maakorraldusseaduse muudatusi ning uut katastriüksuse moodustamise korda. Samuti antakse ülevaade maakorraldustööde tegevuslitsentside väljaandmise ekspertkomisjoni tegevusest ning muudatustest tegevuslitsentside väljaandmisel. Päeva jooksul saavad osalejad esitada küsimusi katastrimõõdistamisega seonduvatel teemadel. Vastamas on Maa-ameti katastri ja maakorralduse valdkonna töötajad.

Sihtrühm
Infopäevadele on oodatud kõik katastrimõõdistamisega tegelevad maamõõtjad ja maakorraldustööde tegevuslitsentsi eest vastutavad isikud. Infopäeval osalemise eelduseks on eelnev tutvumine kehtiva maakatastriseadusega, maakorraldusseadusega ja katastriüksuse moodustamise korraga.

Infopäeva poolitab tunniajane vaheaeg. Infopäeva eeldatav lõpp on kl 16.00. Infopäeval osalemine on tasuta. Infopäeval osalemist arvestab EGÜ kutsekomisjon maakorraldaja kutse taotlemiseks sobiva täiendkoolitusena (neli akadeemilist tundi).

Infopäevade aeg, koht ja registreerimine siin »
 

Lisainfo:
Tõnu Kägo, Maa-ameti katastri kvaliteediosakonna juhataja, Tonu.Kago@maaamet.ee, 6750 845
Karmen Kaukver, Maa-ameti avalike suhete nõunik, Karmen.Kaukver@maaamet.ee, 5694 5407

Veel uudiseid samal teemal

16.10.2019

Hea maaomanik, tutvu oma maa-andmetega

Maa-amet korrastas eelmise aasta lõpus maatüki andmeid, uuendamisega võis muutuda maa maksustamishind ja sellega seoses ka maamaks. Piir looduses ei muutunud, st maad ära ei võetud ega juurde ei pandud Loe edasi »

Rong
08.10.2019

Riigihange "Katastrimõõdistamine Rapla maakonnas Rail Baltic projekti raames"

Maa-amet kuulutas välja riigihanke "Katastrimõõdistamine Rapla maakonnas Rail Baltic projekti raames". Pakkumuste esitamise tähtaeg on 05.11.2019 kell 14.00. Riigihanke objektiks on Rapla maakonnas asuva 11 katastriüksuse jagamise või piiride muutmise käigus katastrimõõdistamise teostamine.