Sa oled siin

Maa-amet kutsub maamõõtjaid katastrimõõdistamise infopäevadele

Foto: Maa-amet

Maa-amet korraldab tänavu septembri viimasel ja oktoobri esimesel nädalal neli katastrimõõdistamise infopäeva, mis toimuvad Tartus, Jõhvis, Tallinnas ja Pärnus.

Infopäevade sisu
Infopäevadel tutvustatakse käesoleva aasta 1. juulist jõustunud maakatastriseaduse ja maakorraldusseaduse muudatusi ning uut katastriüksuse moodustamise korda. Samuti antakse ülevaade maakorraldustööde tegevuslitsentside väljaandmise ekspertkomisjoni tegevusest ning muudatustest tegevuslitsentside väljaandmisel. Päeva jooksul saavad osalejad esitada küsimusi katastrimõõdistamisega seonduvatel teemadel. Vastamas on Maa-ameti katastri ja maakorralduse valdkonna töötajad.

Sihtrühm
Infopäevadele on oodatud kõik katastrimõõdistamisega tegelevad maamõõtjad ja maakorraldustööde tegevuslitsentsi eest vastutavad isikud. Infopäeval osalemise eelduseks on eelnev tutvumine kehtiva maakatastriseadusega, maakorraldusseadusega ja katastriüksuse moodustamise korraga.

Infopäeva poolitab tunniajane vaheaeg. Infopäeva eeldatav lõpp on kl 16.00. Infopäeval osalemine on tasuta. Infopäeval osalemist arvestab EGÜ kutsekomisjon maakorraldaja kutse taotlemiseks sobiva täiendkoolitusena (neli akadeemilist tundi).

Infopäevade aeg, koht ja registreerimine siin »
 

Lisainfo:
Tõnu Kägo, Maa-ameti katastri kvaliteediosakonna juhataja, Tonu.Kago@maaamet.ee, 6750 845
Karmen Kaukver, Maa-ameti avalike suhete nõunik, Karmen.Kaukver@maaamet.ee, 5694 5407

Veel uudiseid samal teemal

07.05.2020

Maatükkide loodusliku seisundi andmed läbisid maakatastris iga-aastase värskenduskuuri

Maa-amet ajakohastas tänavu kevadel maakatastris maatükkide loodusliku seisundi ehk kõlvikute andmeid, kasutades selleks eelmise aasta kaardiandmeid. Tegemist on igal aastal toimuva maatükkide loodusliku seisundi andmete uuendamisega. Tänavused muudatused puudutavad eelkõige Ida-Eestit.

04.05.2020

Maamõõtjate tegevuslitsentside kehtivus pikeneb

Maakatastriseaduse muudatus tagab maamõõdutööde kättesaadavuse nii eriolukorra ajal kui ka pärast seda.