Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn, telefon: +372 665 0600, faks: +372 665 0604, e-post: maaamet@maaamet.ee
vapp
 


  

Prindi lehekülg  
 
Uudised

  Maa-ameti eelinfo 47. nädalaks
    13. november 2015 kell 16:07:04  
    Lisas: Agnes Jürgens  

Kolmapäeval, 18. novembril külastavad Maa-ametit kolleegid Soome Maamõõduametist (Maanmittauslaitos - MML). Külastuse eesmärk on tutvuda Maa-ameti juhtimise ja x-teega ning uuendada 2013. aastal sõlmitud vastastikuse mõistmise memorandumit, mille allkirjastavad Maamõõduameti peadirektor Arvo Kokkonen ja Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits. Koostöö keskendub e-teenuste, maakatastri ja ruumiandmete infrastruktuuri arendamisele, aeropildistamise ja laserskaneerimise täiustamisele, siseauditile, infoturbele, maade hindamisele.
Lisainfo: Agnes Jürgens, Maa-ameti avalike suhete nõunik

Kolmapäeval, 18. novembril algusega kell 10 korraldab Maa-amet Tartus Keskkonnaameti Tartu kontoris (Aleksandri 14) maareformi koolituse eesmärgiga tutvustada maa munitsipaalomandisse andmist, e-Katastri virtuaalkontori võimalusi katastriüksuste moodustamiseks, hoonestusõiguse seadmist ja muid reformi korraldamisega seotud küsimusi. Samad koolitused toimuvad novembri lõpus ja detsembri alguses ka Keilas, Jõhvis, Paides ja Pärnus ning on mõeldud kohalike omavalitsuste ja maavalitsuste maareformiga tegelevatele inimestele.
Lisainfo ja registreerimine: www.maaamet.ee

Kolmapäeval, 18. novembril esineb Rahvusraamatukogus toimuval rahvusvahelisel geograafia ja geoinfosüsteemide teabepäeval ettekandega "Geoinformaatilised jooksumaastikud" Maa-ameti geoinformaatika osakonna peaspetsialist Raivo Alla. Ettekanne käsitleb seda, kuidas jooksmine liikuva eluviisina muudab kohatunnetust ja mis mõttes võiks jooksmine olla geoinformaatiline praktika. Maa-amet on teabepäeval traditsiooniliselt esindatud ka oma tööd tutvustava stendiga ning ameti töötajad vastavad kohapeal huviliste küsimustele.
Lisainfo: www.gispaev.ee


  tagasi   üles  
 
  Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn, telefon: +372 665 0600, faks: +372 665 0604, e-post: maaamet@maaamet.ee