Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn, telefon: +372 665 0600, faks: +372 665 0604, e-post: maaamet@maaamet.ee
vapp
 


  

Prindi lehekülg  
 
Uudised

  Maa-ameti eelinfo 49. nädalaks
    27. november 2015 kell 13:30:00  
    Lisas: Agnes Jürgens  

Teisipäeval, 1. detsembril teeb Maa-ameti aadressiandmete osakonna juhataja, kohanimenõukogu liige Mall Kivisalu Tallinnas toimuval XIII kohanimepäeval ettekande. Ta annab ülevaate aadressiandmete korrastamise hetkeseisust ning kohanimeregistrist.

Aadressiandmete korrastamistega alustati 2008. aastal, viimase kahe ja poole aastaga on tänu omavalitsuste hoogustunud tööle aadresside kvaliteet oluliselt paranenud. Korrastatud aadressiandmed on eelduseks erinevate registrite ja andmekogude ühildamisel ja järgmise rahvaloenduse registritepõhisel läbiviimisel. Kohanimeregistri andmed on aluseks kaartide tootmisel ja kohanimede kasutamisel muudes valdkondades.

Kohanimepäeva korraldab Rahandusministeerium koostöös kohanimenõukoguga.

Lisainfo: Mall Kivisalu, Maa-ameti aadressiandmete osakonna juhataja, Mall.Kivisalu@maaamet.ee

 

Teisipäeval, 1. detsembril algusega kell 11 korraldab Maa-amet Jõhvis Ida-Viru Maavalitsuse saalis (Keskväljak 1) kohalike omavalitsuste ja maavalitsuste maareformiga tegelejatele infopäeva eesmärgiga tutvustada maa munitsipaalomandisse andmist, e-Katastri virtuaalkontori võimalusi katastriüksuste moodustamiseks, hoonestusõiguse seadmist ja muid maareformi korraldamisega seotud küsimusi.

Samad koolitused toimuvad teisipäeval, 8. detsembril Paides ja neljapäeval, 10. detsembril Pärnus.

Lisainfo ja registreerimine: http://www.maaamet.ee/index.php?lang_id=1&page_id=656

 

Kolmapäeval, 2. detsembril korraldab Maa-amet kohalike omavalitsuste esindajatele Tartus Keskkonnaameti kontoris (Aleksandri tn 14) koostöös arendaja AS Dateliga maamaksu infosüsteemi (MAKIS) koolituse. Valminud on teenus, mis võimaldab MAKIS-e kaudu esitada Maksu- ja Tolliametile andmeid. Lisaks tutvustatakse kogu MAKIS-e projekti kulgu.

Samad koolitused toimuvad veel neljapäeval, 3. detsembril Pärnus Keskkonnaameti Pärnu kontoris (Roheline tn 64) ja reedel, 4. detsembril Tallinnas Maa-ameti II korruse saalis (Mustamäe tee 51)

Lisainfo: Katrin Edasi, Maa-ameti kinnisvara hindamise osakonna peaspetsialist, Katrin.Edasi@maaamet.ee

Eelinfo koostas: Agnes Jürgens, Maa-ameti avalike suhete nõunik, Agnes.Jurgens@maaamet.ee

 

 


  tagasi   üles  
 
  Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn, telefon: +372 665 0600, faks: +372 665 0604, e-post: maaamet@maaamet.ee