Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn, telefon: +372 665 0600, faks: +372 665 0604, e-post: maaamet@maaamet.ee
vapp
 


  

Prindi lehekülg  
 
Maa-ameti kontakt ja koosseis

Maa-amet
Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn
Tel: +372 665 0600
Faks: +372 665 0604
E-post: maaamet@maaamet.ee
Registrikood: 70003098

Maa-ametile osutab raamatupidamis- ja personaliarvestuse teenust Keskkonnaministeerium.

Maa-ameti teenistuskohtade koosseis
(alates 1.01.2017 ja 1.02.2017, kinnitatud peadirektori 11.11.2016 käskkirjaga nr 1-1/16/832)

 Juhtkond 

 Tambet Tiits  665 0601  peadirektor  tambet.tiits@maaamet.ee
 Urmas Männama  665 0746  peadirektori asetäitja  urmas.mannama@maaamet.ee
 Anne Toom  675 0830  peadirektori asetäitja  anne.toom@maaamet.ee
 Maila Marka  665 0770  nõunik  maila.marka@maaamet.ee
 Toomas Kutti  665 0616  nõunik  toomas.kutti@maaamet.ee
 Jüri Meidla  665 0629  siseaudiitor  jyri.meidla@maaamet.ee

 Haldusosakond  põhimäärus (PDF)

 Helen Ernesaks  665 0618  juhataja  helen.ernesaks@maaamet.ee
 Veiko Vare  665 0666  haldusjuht  veiko.vare@maaamet.ee
 Helena Orusalu  665 0605  peaspetsialist (halduse alal)  helena.orusalu@maaamet.ee
 Tarmo Ruder  665 0791  peaspetsialist (halduse alal)  tarmo.ruder@maaamet.ee
 Ats Elmi  -  haldustöötaja  ats.elmi@maaamet.ee
 Irja Pikk  665 0682  asjaajamise juht  irja.pikk@maaamet.ee
 Monika Juhanson  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist (asjaajamise alal)  monika.juhanson@maaamet.ee
 Monika Palla  675 0100  peaspetsialist (asjaajamise alal)  monika.palla@maaamet.ee
 Katrin Salujõe  665 0696  peaspetsialist (asjaajamise alal)  katrin.salujoe@maaamet.ee
 Maret Truija  665 0603  peaspetsialist (asjaajamise alal)  maret.truija@maaamet.ee
 Kairit Kõpper  (teenistussuhe peatatud)  juhiabi  kairit.kopper@maaamet.ee
 Jekaterina Paulus  665 0600  juhiabi  jekaterina.paulus@maaamet.ee
 Katrin Roosileht  6750 854  arhivaar  katrin.roosileht@maaamet.ee
 Irja-Gea Kukk  665 0793  peaspetsialist (teavikute ja museaalide alal)  irja-gea.kukk@maaamet.ee

 Infotehnoloogia osakond  põhimäärus (PDF)

 Viljo Roolaht  665 0650  juhataja  viljo.roolaht@maaamet.ee
 Andrei Bogatski  665 0624  peaspetsialist  andrei.bogatski@maaamet.ee
 Kaupo Kont  665 0657  peaspetsialist  kaupo.kont@maaamet.ee
 Marko Laurits  665 0609  peaspetsialist  marko.laurits@maaamet.ee
 Martin Must  665 0778  peaspetsialist  martin.must@maaamet.ee
 Urmo Sarjas  665 0653  peaspetsialist  urmo.sarjas@maaamet.ee
 Martin Õitspuu  665 0653  peaspetsialist  martin.oitspuu@maaamet.ee

 Õigusosakond  põhimäärus (PDF)

 Triinu Rennu  665 0755  juhataja  triinu.rennu@maaamet.ee
 Kaire Bamberg  675 0823  jurist  kaire.bamberg@maaamet.ee
 Ülle Harak  (teenistussuhe peatatud)  jurist  ylle.harak@maaamet.ee
 Hellis Kähr  675 0824  jurist  hellis.kahr@maaamet.ee
 Anni Lehtmaa  (teenistussuhe peatatud)  jurist  anni.kruuse@maaamet.ee
 Marili Lehtmets  675 0193  jurist  marili.lehtmets@maaamet.ee
 Heivo Murdmets  665 0764  jurist  heivo.murdmets@maaamet.ee
 Glen Roosaar  665 0687  jurist  glen.roosaar@maaamet.ee
 Mari-Liis Tamme  665 0663  jurist  mari-liis.tamme@maaamet.ee
 Egle Toomjõe  675 0853  jurist  egle.toomjoe@maaamet.ee

 Üldosakond  põhimäärus (PDF)

 Aigi Sarjas  665 0606  juhataja  aigi.sarjas@maaamet.ee
 Kairit Kuusik  665 0611  nõunik (personalitöö alal)  kairit.kuusik@maaamet.ee
 Pille Liiv  665 0686  nõunik (personalitöö alal)  pille.liiv@maaamet.ee
 Ülle Vadi  665 0607  nõunik  ylle.vadi@maaamet.ee
 Kristi Orav  665 0608  peaspetsialist  kristi.orav@maaamet.ee

 Aadressiandmete osakond  põhimäärus (PDF)

 Mall Kivisalu  675 0852  juhataja  mall.kivisalu@maaamet.ee
 Keiti Pärn  665 0766  nõunik  keiti.parn@maaamet.ee
 Erki Kure  675 0868  peaspetsialist  erki.kure@maaamet.ee
 Kerli Nõu  675 0870  peaspetsialist  kerli.nou@maaamet.ee
 Kelli Põldkivi  675 0153  peaspetsialist  kelli.poldkivi@maaamet.ee
 Marko Raudsepp  665 0779  peaspetsialist  marko.raudsepp@maaamet.ee
 Olga Timašjova  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  olga.timasjova@maaamet.ee
 Andre Kaptein  675 0894  vanemspetsialist  andre.kaptein@maaamet.ee
 Sirje Kaul  675 0869  vanemspetsialist  sirje.kaul@maaamet.ee
 Krista Roose  665 0642  vanemspetsialist  krista.roose@maaamet.ee

 Fotogramm-meetria osakond  põhimäärus (PDF)

 Peep Kirsimäe  675 0841  juhataja  peep.kirsimae@maaamet.ee
 Peep Krusberg  665 0621  nõunik  peep.krusberg@maaamet.ee
 Mait Metsur  675 0842  nõunik  mait.metsur@maaamet.ee
 Jaan Elisson  665 0767  peaspetsialist  jaan.elisson@maaamet.ee
 Anti Gruno  675 0861  peaspetsialist  anti.gruno@maaamet.ee
 Erkko Grünthal  675 0861  peaspetsialist  erkko.grynthal@maaamet.ee
 Inger Jalakas  675 0846  peaspetsialist  inger.jalakas@maaamet.ee
 Riho Matsin  675 0846  peaspetsialist  riho.matsin@maaamet.ee
 Ruth Mikkor  675 0846  peaspetsialist  ruth.mikkor@maaamet.ee
 Eva Nael  665 0767  peaspetsialist  eva.nael@maaamet.ee
 Tanel Riips  675 0837  peaspetsialist  tanel.riips@maaamet.ee

 Geoinformaatika osakond  põhimäärus (PDF)

 Mariliis Aren  665 0652  juhataja  mariliis.aren@maaamet.ee

 Geoinfosüsteemide büroo 

 Sulev Õitspuu  675 0867  juhataja  sulev.oitspuu@maaamet.ee
 Hanno Kuus  665 0651  peaspetsialist  hanno.kuus@maaamet.ee
 Raivo Alla  665 0756  peaspetsialist  raivo.alla@maaamet.ee
 Andres Hiiemäe  665 0758  peaspetsialist  andres.hiiemae@maaamet.ee
 Maili Hirlak  665 0610  peaspetsialist  maili.hirlak@maaamet.ee
 Kalver Keskküla  675 0108  peaspetsialist  kalver.keskkula@maaamet.ee
 Kristjan Liiv  675 0185  peaspetsialist  kristjan.liiv@maaamet.ee
 Mart Randmäe  675 0134  peaspetsialist  mart.randmae@maaamet.ee
 Ants Vain  675 0847  peaspetsialist  ants.vain@maaamet.ee

 Ruumiandmeteenuste büroo 

 Tanel Hurt  675 0125  juhataja  tanel.hurt@maaamet.ee
 Ene Jüriska  675 0838  peaspetsialist  ene.juriska@maaamet.ee
 Riina Retu  665 0643  peaspetsialist  riina.retu@maaamet.ee
 Age Sild  675 0118  peaspetsialist  age.sild@maaamet.ee

 Geodeesia osakond  põhimäärus (PDF)

 Karin Kollo  665 0765  juhataja  karin.kollo@maaamet.ee
 Priit Pihlak  665 0619  nõunik  priit.pihlak@maaamet.ee
 Helle Major  665 0635  peaspetsialist  helle.major@maaamet.ee
 Heldur Mäeots  675 0175  peaspetsialist  heldur.maeots@maaamet.ee
 Tõnis Oja  665 0669  peaspetsialist  tonis.oja@maaamet.ee
 Toivo Tomingas  665 0648  peaspetsialist  toivo.tomingas@maaamet.ee

 Geoloogia osakond  põhimäärus (PDF)

 Reet Roosalu  665 0670  juhataja  reet.roosalu@maaamet.ee
 Ivo Sibul  665 0775  nõunik  ivo.sibul@maaamet.ee
 Hando-Laur Habicht  675 0124  peaspetsialist  hando-laur.habicht@maaamet.ee
 Terje Sild  665 0670  peaspetsialist  terje.sild@maaamet.ee
 Reeli Silman  665 0795  peaspetsialist  reeli.silman@maaamet.ee
 Triin Hinnosaar  (teenistussuhe peatatud)  vanemspetsialist  triin.hinnosaar@maaamet.ee
 Katrin Kuslap  665 0633  vanemspetsialist  katrin.kuslap@maaamet.ee
 Mare Laan  6650 639  vanemspetsialist  mare.laan@maaamet.ee
 Pirje Pappel  (teenistussuhe peatatud)  vanemspetsialist  pirje.pappel@maaamet.ee
 Karmen Siim  665 0695  vanemspetsialist  karmen.siim@maaamet.ee
 Kaja Tampuu  665 0634  vanemspetsialist  kaja.tampuu@maaamet.ee

 Ruumiandmete osakond  põhimäärus (PDF)

 Lea Pauts  675 0186  juhataja  lea.pauts@maaamet.ee
 Anu Kaljula  675 0863  nõunik  anu.kaljula@maaamet.ee
 Olev Veskimäe  665 0717  nõunik  olev.veskimae@maaamet.ee
 Eteri Eha  665 0637, 665 0707  peaspetsialist  eteri.eha@maaamet.ee
 Eleri Hirv  675 0131  peaspetsialist  eleri.hirv@maaamet.ee
 Carmen Jaeski  675 0856  peaspetsialist  carmen.jaeski@maaamet.ee
 Marek Karm  675 0752  peaspetsialist  marek.karm@maaamet.ee
 Tiia Koppel  665 0780  peaspetsialist  tiia.koppel@maaamet.ee
 Uuve Liiv  665 0718  peaspetsialist  uuve.liiv@maaamet.ee
 Mari-Liis Nikopensius  665 0748  peaspetsialist  mari-liis.nikopensius@maaamet.ee
 Aime Staškevitš  665 0757  peaspetsialist  aime.staskevitch@maaamet.ee
 Tuudur Tamme  675 0192  peaspetsialist  tuudur.tamme@maaamet.ee
 Mirjam Tombak  665 0747  peaspetsialist  mirjam.tombak@maaamet.ee
 Ann Tooming  665 0638  peaspetsialist  ann.tooming@maaamet.ee
 Irina Vassilkova  665 0719  peaspetsialist  irina.vassilkova@maaamet.ee
 Monika Välling  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  monika.valling@maaamet.ee

 Kinnisvara haldamise osakond  põhimäärus (PDF)

 Merje Krinal  665 0753  juhataja, Rail Baltic projektijuht  merje.krinal@maaamet.ee
 Maarja Virks  665 0673  nõunik  maarja.virks@maaamet.ee
 Reelika Koemets  665 0788  peaspetsialist  reelika.koemets@maaamet.ee

 Kinnisvara korraldamise büroo 

 Mai Lind  665 0771  juhataja  mai.lind@maaamet.ee
 Tea Faber  675 0888  nõunik  tea.faber@maaamet.ee
 Kaili Rätsep  675 0117  nõunik  kaili.ratsep@maaamet.ee
 Annika Arro  675 0180  peaspetsialist  annika.arro@maaamet.ee
 Viktoria Januškevitš  665 0768  peaspetsialist  viktoria.januskevits@maaamet.ee
 Kärt Kivitar  675 0137  peaspetsialist  kart.kivitar@maaamet.ee
 Riin Kodu  675 0171  peaspetsialist  riin.kodu@maaamet.ee
 Mari-Liis Kõõra  675 0170  peaspetsialist  mari-liis.koora@maaamet.ee
 Marin Must  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  marin.must@maaamet.ee
 Tiiu Vares  675 0860  peaspetsialist  tiiu.vares@maaamet.ee
 Tiiu Vaus  675 0179  peaspetsialist  tiiu.vaus@maaamet.ee
 Daisy Indriko  665 0797  vanemspetsialist  daisy.indriko@maaamet.ee

 Kinnisvara valitsemise büroo 

 Tiina Vooro  665 0762  juhataja  tiina.vooro@maaamet.ee
 Kerttu Ilvesmets  (teenistussuhe peatatud)  nõunik  kerttu.ilvesmets@maaamet.ee
 Heleri Kivi  675 0152  nõunik  heleri.kivi@maaamet.ee
 Kaidi Liiv  675 0126  nõunik  kaidi.liiv@maaamet.ee
 Asta Albert  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  asta.albert@maaamet.ee
 Anu Jürgenson  675 0128  peaspetsialist  anu.jyrgenson@maaamet.ee
 Eveli Kask  665 0798  peaspetsialist  eveli.kask@maaamet.ee
 Maren Laes  675 0101  peaspetsialist  maren.laes@maaamet.ee
 Mirjam Landra  665 0781  peaspetsialist  mirjam.landra@maaamet.ee
 Kullo Laos  675 0816  peaspetsialist  kullo.laos@maaamet.ee
 Kalev Müür  675 0148  peaspetsialist  kalev.myyr@maaamet.ee
 Lilli Põesaste  675 0113  peaspetsialist  lilli.poesaste@maaamet.ee
 Marii Rasva  675 0174  peaspetsialist  marii.rasva@maaamet.ee
 Hele Räim  665 0782  peaspetsialist  hele.raim@maaamet.ee
 Karin Silm  665 0679  peaspetsialist  karin.silm@maaamet.ee
 Katri Viilik  675 0865  peaspetsialist  katri.viilik@maaamet.ee

 Kinnisvara hindamise osakond  põhimäärus (PDF)

 Andres Juss  665 0623  juhataja  andres.juss@maaamet.ee
 Ülleke Eerik  665 0626  nõunik  ylleke.eerik@maaamet.ee
 Katrin Edasi  665 0614  peaspetsialist  katrin.edasi@maaamet.ee
 Katrin Inno  665 0622  peaspetsialist  katrin.inno@maaamet.ee
 Epp Rohtla  665 0678  peaspetsialist  epp.rohtla@maaamet.ee
 Britt Suits  665 0628  peaspetsialist  britt.suits@maaamet.ee

 Maareformi osakond  põhimäärus (PDF)

 Maire Salu  675 0877  juhataja  maire.salu@maaamet.ee
 Raul Ermus  675 0821  juhataja asetäitja  raul.ermus@maaamet.ee
 Marju Reinberg  675 0177  nõunik  marju.reinberg@maaamet.ee
 Andrus Ründal  675 0156  nõunik  andrus.ryndal@maaamet.ee
 Sirje Siruli-Makko  675 0875  nõunik  sirje.siruli-makko@maaamet.ee
 Kätlin Müür  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  katlin.muur@maaamet.ee
 Reet Sarjas  665 0631  peaspetsialist  reet.sarjas@maaamet.ee
 Karmen Villemson  675 0818  peaspetsialist  karmen.villemson@maaamet.ee
 Piret Pärn  665 0632  vanemspetsialist  piret.parn@maaamet.ee

 Riigimaade büroo 

 Anu Sootla  675 0831  juhataja  anu.sootla@maaamet.ee
 Ingrit Künnapas  675 0895  nõunik  ingrit.kynnapas@maaamet.ee
 Ivika Sootla  675 0169  nõunik  ivika.sootla@maaamet.ee
 Ene-Liis Bachmann  675 0116  peaspetsialist  ene-liis.bachmann@maaamet.ee
 Kati Banhard  665 0789  peaspetsialist  kati.banhard@maaamet.ee
 Sven Haljas  665 0783  peaspetsialist  sven.haljas@maaamet.ee
 Merilin Heinsoo  675 0121  peaspetsialist  merilin.heinsoo@maaamet.ee
 Katrin Kass  665 0776  peaspetsialist  katrin.kass@maaamet.ee
 Henri Kivimaa  675 0828  peaspetsialist  henri.kivimaa@maaamet.ee
 Eva Männiste  675 0178  peaspetsialist  eva.manniste@maaamet.ee
 Merili Rajaleid  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  merili.rajaleid@maaamet.ee
 Siim Sellik  675 0168  peaspetsialist  siim.sellik@maaamet.ee
 Gertrude Sepp  665 0777  peaspetsialist  gertrude.sepp@maaamet.ee
 Maire Tomson  665 0683  peaspetsialist  maire.tomson@maaamet.ee
 Aili Vaher  675 0817  peaspetsialist  aili.vaher@maaamet.ee
 Siiri Ahman  675 0155  vanemspetsialist  siiri.ahman@maaamet.ee

 Planeeringute osakond  põhimäärus (PDF)

 Ele Panfilov  (teenistussuhe peatatud)  juhataja  ele.panfilov@maaamet.ee
 Janelle Luik  675 0194  peaspetsialist juhataja ülesannetes  janelle.luik@maaamet.ee
 Kristi Kivimaa  675 0127  nõunik  kristi.kivimaa@maaamet.ee
 Kadi Naar  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  kadi.naar@maaamet.ee
 Tiina Oeselg  675 0188  peaspetsialist  tiina.oeselg@maaamet.ee
 Kaili Ojaperv  675 0132  peaspetsialist  kaili.ojaperv@maaamet.ee
 Margot Semilarski  675 0119  peaspetsialist  margot.semilarski@maaamet.ee
 Maaja Zolk  675 0829  peaspetsialist  maaja.zolk@maaamet.ee
 Ave Talli  675 0880  peaspetsialist  ave.talli@maaamet.ee
 Kadri Tani  (teenistussuhe peatatud)  peaspetsialist  kadri.tani@maaamet.ee
 Helle Übius  665 0654  peaspetsialist  helle.ybius@maaamet.ee

 Katastri kvaliteediosakond  põhimäärus (PDF)

 Tõnu Kägo  675 0845  juhataja  tonu.kago@maaamet.ee
 Margus Forsel  675 0189  peaspetsialist  margus.forsel@maaamet.ee
 Külli Hermann  675 0141  peaspetsialist  kylli.hermann@maaamet.ee
 Mart Ojamäe  675 0166  peaspetsialist  mart.ojamae@maaamet.ee
 Kaino Valdre  675 0897  peaspetsialist  kaino.valdre@maaamet.ee

 Katastri registriosakond  põhimäärus (PDF)

 Mirja Luik  675 0874  juhataja  mirja.luik@maaamet.ee
 Piret Kruusimaa  675 0862  peaspetsialist  piret.kruusimaa@maaamet.ee
 Üllar Kuhi  665 0661  peaspetsialist (Harju maakond)  yllar.kuhi@maaamet.ee
 Ülle Meister  665 0620  peaspetsialist (Harju maakond)  ylle.meister@maaamet.ee
 Ruth Milva  665 0660  peaspetsialist (Harju maakond)  ruth.milva@maaamet.ee
 Jana Rumask  665 0627  peaspetsialist (Harju maakond)  jana.rumask@maaamet.ee
 Malle Tammeste  665 0662  peaspetsialist (Harju maakond)  malle.tammeste@maaamet.ee
 Krista Tukk  665 0694  peaspetsialist (Harju maakond)  krista.tukk@maaamet.ee
 Milja Tätte  665 0644  peaspetsialist (Harju maakond)  milja.tatte@maaamet.ee
 Marika Vello  665 0689  peaspetsialist (Harju maakond)  marika.vello@maaamet.ee
 Liina Kruus  675 0801  peaspetsialist (Hiiu maakond)  liina.kruus@maaamet.ee
 Margit Soone  675 0173  peaspetsialist (Hiiu maakond)  margit.soone@maaamet.ee
 Sirje Allikmaa  675 0883  peaspetsialist (Ida-Viru maakond)  sirje.allikmaa@maaamet.ee
 Arpo Sõber  675 0881  peaspetsialist (Ida-Viru maakond)  arpo.sober@maaamet.ee
 Irina Sõber  675 0882  peaspetsialist (Ida-Viru maakond)  irina.sober@maaamet.ee
 Elina Aas  675 0149  peaspetsialist (Jõgeva maakond)  elina.aas@maaamet.ee
 Kaarel Teppan  675 0150  peaspetsialist (Jõgeva maakond)  kaarel.teppan@maaamet.ee
 Villu Eerik  675 0162  peaspetsialist (Järva maakond)  villu.eerik@maaamet.ee
 Merle Sokk  675 0163  peaspetsialist (Järva maakond)  merle.sokk@maaamet.ee
 Ain Birk  675 0825  peaspetsialist (Lääne maakond)  ain.birk@maaamet.ee
 Liia Lausma  675 0825  peaspetsialist (Lääne maakond)  liia.lausma@maaamet.ee
 Krista Vindi  675 0836  peaspetsialist (Lääne maakond)  krista.vindi@maaamet.ee
 Eneli Pajupuu  675 0899  peaspetsialist (Lääne-Viru maakond)  eneli.pajupuu@maaamet.ee
 Rein Sundla  675 0896  peaspetsialist (Lääne-Viru maakond)  rein.sundla@maaamet.ee
 Margus Luude  675 0157  peaspetsialist (Põlva maakond)  margus.luude@maaamet.ee
 Pille Pekka  675 0154  peaspetsialist (Põlva maakond)  pille.pekka@maaamet.ee
 Siivi Kaart  675 0103  peaspetsialist (Pärnu maakond)  siivi.kaart@maaamet.ee
 Heli Maripuu  675 0158  peaspetsialist (Pärnu maakond)  heli.maripuu@maaamet.ee
 Andres Pukk  675 0136  peaspetsialist (Pärnu maakond)  andres.pukk@maaamet.ee
 Liina Raist  675 0139  peaspetsialist (Pärnu maakond)  liina.raist@maaamet.ee
 Urve Kenk  675 0145  peaspetsialist (Rapla maakond)  urve.kenk@maaamet.ee
 Alo Kotka  675 0144  peaspetsialist (Rapla maakond)  alo.kotka@maaamet.ee
 Tiina Talisoo  675 0147  peaspetsialist (Rapla maakond)  tiina.talisoo@maaamet.ee
 Aira Alasi  675 0143  peaspetsialist (Saare maakond)  aira.alasi@maaamet.ee
 Juta Luik  675 0187  peaspetsialist (Saare maakond)  juta.luik@maaamet.ee
 Virge Ollema  675 0142  peaspetsialist (Saare maakond)  virge.ollema@maaamet.ee
 Erik Jõgi  665 0760  peaspetsialist (Tartu maakond)  erik.jogi@maaamet.ee
 Eve Rõõmus  665 0774  peaspetsialist (Tartu maakond)  eve.roomus@maaamet.ee
 Tiina Uus  665 0769  peaspetsialist (Tartu maakond)  tiina.uus@maaamet.ee
 Elen Elias  675 0167  peaspetsialist (Valga maakond)  elen.elias@maaamet.ee
 Anzelika Kask  675 0876  peaspetsialist (Viljandi maakond)  anzelika.kask@maaamet.ee
 Herbely Nõgols  675 0873  peaspetsialist (Viljandi maakond)  herbely.nogols@maaamet.ee
 Helle Kauts  675 0172  peaspetsialist (Võru maakond)  helle.kauts@maaamet.ee
 Hille Kokk  675 0176  peaspetsialist (Võru maakond)  hille.kokk@maaamet.ee
 Meelika Rohtla  675 0102  peaspetsialist (Võru maakond)  meelika.rohtla@maaamet.ee

 Katastriarhiivi büroo 

 Kristi Mägi  665 0665  juhataja  kristi.magi@maaamet.ee
 Virve Kurjamaa  665 0636  peaspetsialist  virve.kurjama@maaamet.ee
 Urmas Sepp  665 0750  peaspetsialist  urmas.sepp@maaamet.ee
 Kristiin Kaev  (teenistussuhe peatatud)  vanemspetsialist  kristiin.kaev@maaamet.ee
 Janely Kaevats  665 0759  vanemspetsialist  janely.kaevats@maaamet.ee
 Inga Kuus  665 0649  vanemspetsialist  inga.kuus@maaamet.ee
 Vaike Küttis  665 0688  vanemspetsialist  vaike.kyttis@maaamet.ee
 Tiina Luberg  665 0799  vanemspetsialist  tiina.luberg@maaamet.ee
 Aire Nilb  665 0785  vanemspetsialist  aire.nilb@maaamet.ee
 Pille Peenemaa  665 0655  vanemspetsialist  pille.peenemaa@maaamet.ee
 Anu Ruubel  675 0146  vanemspetsialist  anu.ruubel@maaamet.ee
 Kaire Sepp  665 0658  vanemspetsialist  kaire.sepp@maaamet.ee
 Rita Soans  665 0655  vanemspetsialist  rita.soans@maaamet.ee
 Kadri Tamm  675 0851  vanemspetsialist  kadri.tamm@maaamet.ee
 Terje Toom  665 0794  vanemspetsialist  terje.toom@maaamet.ee
 Aili Toonverk  675 0851  vanemspetsialist  aili.toonverk@maaamet.ee

 Katastri teabe- ja arendusosakond  põhimäärus (PDF)

 Priit Kuus  675 0843  juhataja  priit.kuus@maaamet.ee
 Kristiina Ojamäe  665 0697  peaspetsialist  kristiina.ojamae@maaamet.ee
 Viive Paklar  665 0645  peaspetsialist  viive.paklar@maaamet.ee
 Unne Tomberg  665 0691  peaspetsialist  unne.tomberg@maaamet.ee
 Erik Valdmaa  665 0787  peaspetsialist  erik.valdmaa@maaamet.ee
 Aly Valvas  675 0859  peaspetsialist  aly.valvas@maaamet.ee

 Katastrimõõdistamise kontrolli osakond  põhimäärus (PDF)

 Francsisek Staškevitš  665 0754  juhataja  francsisek.staskevits@maaamet.ee
 Kaido Maasen  675 0111  nõunik  kaido.maasen@maaamet.ee
 Lauri Aru  675 0809  peaspetsialist  lauri.aru@maaamet.ee
 Ülle Arumäe  675 0138  peaspetsialist  ylle.arumae@maaamet.ee
 Janek Jakoby  665 0773  peaspetsialist  janek.jakoby@maaamet.ee
 Maret Kallas  675 0112  peaspetsialist  maret.kallas@maaamet.ee
 Lauri Nõukas  665 0684  peaspetsialist  lauri.noukas@maaamet.ee
 Asso Pajo  665 0647  peaspetsialist  asso.pajo@maaamet.ee
 Kalle Rohtmets  675 0122  peaspetsialist  kalle.rohtmets@maaamet.ee

 


  tagasi   üles  
 
  Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn, telefon: +372 665 0600, faks: +372 665 0604, e-post: maaamet@maaamet.ee