Sa oled siin

Katastri kontaktid ja vastuvõtuajad

Harju maakond

Mustamäe tee 51, 10621 Tallinn
Külastajaid võtame vastu E–N kell 9.00–16.00 ja R kell 9.00–15.00

Piirkonna ühine e-posti aadress: harjumk@maaamet.ee

Üllar Kuhi 665 0661 yllar.kuhi@maaamet.ee
Ülle Meister 665 0620 ylle.meister@maaamet.ee
Ruth Milva 665 0660 ruth.milva@maaamet.ee
Jana Rumask 665 0627 jana.rumask@maaamet.ee
Malle Tammeste 665 0662 malle.tammeste@maaamet.ee
Krista Tukk 665 0694 krista.tukk@maaamet.ee
Milja Tätte 665 0644 milja.tatte@maaamet.ee

Hiiu maakond

Leigri väljak 5, 92412 Kärdla
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: hiiumk@maaamet.ee

Liina Kruus 675 0801 liina.kruus@maaamet.ee

Ida-Viru maakond

Pargi 15, 41537 Jõhvi
Külastajaid võtame vastu E–N kell 9.00–16.00 ja R kell 9.00–15.00

Piirkonna ühine e-posti aadress: i-virumk@maaamet.ee

Sirje Allikmaa 675 0883 sirje.allikmaa@maaamet.ee
Arpo Sõber 675 0881 arpo.sober@maaamet.ee
Irina Sõber 675 0882 irina.sober@maaamet.ee

Jõgeva maakond

Aia 2, 48306 Jõgeva
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: jogevamk@maaamet.ee
 

Elina Aas 675 0149 elina.aas@maaamet.ee
Kaarel Teppan 675 0150 kaarel.teppan@maaamet.ee

Järva maakond

Piirkonna ühine e-posti aadress: jarvamk@maaamet.ee

 

Lääne maakond

Ehte 9, 90503 Haapsalu
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: laanemk@maaamet.ee

Ain Birk 675 0825 ain.birk@maaamet.ee
Liia Lausma 675 0825 liia.lausma@maaamet.ee

Lääne-Viru maakond

F. R. Kreutzwaldi 5/2, 44314 Rakvere
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: l-virumk@maaamet.ee

Rein Sundla 675 0896 rein.sundla@maaamet.ee

Põlva maakond

Kesk 20, 63308 Põlva
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: polvamk@maaamet.ee

Margus Luude 675 0157 margus.luude@maaamet.ee
Pille Pekka 675 0154 pille.pekka@maaamet.ee

Pärnu maakond

Roheline 64, 80010 Pärnu
Külastajaid võtame vastu E–N kell 9.00–16.00 ja R kell 9.00–15.00

Piirkonna ühine e-posti aadress: parnumk@maaamet.ee

Siivi Kaart 675 0103 siivi.kaart@maaamet.ee
Heli Maripuu 675 0158 heli.maripuu@maaamet.ee
Andres Pukk 675 0136 andres.pukk@maaamet.ee
Liina Raist 675 0139 liina.raist@maaamet.ee

Rapla maakond

Tallinna mnt 14, 79513 Rapla
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: raplamk@maaamet.ee

Urve Kenk 675 0145 urve.kenk@maaamet.ee
Alo Kotka 675 0144 alo.kotka@maaamet.ee
Tiina Talisoo 675 0147 tiina.talisoo@maaamet.ee

Saare maakond

Tallinna 16, 93819 Kuressaare
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: saaremk@maaamet.ee

Aira Alasi 675 0143 aira.alasi@maaamet.ee
Juta Luik 675 0187 juta.luik@maaamet.ee
Virge Ollema 675 0142 virge.ollema@maaamet.ee

Tartu maakond

Taara pst 2, 51005 Tartu
Külastajaid võtame vastu E–N kell 9.00–16.00 ja R kell 9.00–15.00

Piirkonna ühine e-posti aadress: tartumk@maaamet.ee

Erik Jõgi 665 0760 erik.jogi@maaamet.ee
Eve Rõõmus 665 0774 eve.roomus@maaamet.ee
Tiina Uus 665 0769 tiina.uus@maaamet.ee

Valga maakond

Kesk 12, 68203 Valga
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: valgamk@maaamet.ee

Elen Elias 675 0167 elen.elias@maaamet.ee

Viljandi maakond

Vabaduse plats 4, 71020 Viljandi
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: viljandimk@maaamet.ee

Anzelika Kask 675 0876 anzelika.kask@maaamet.ee
Herbely Nõgols 675 0873 herbely.nogols@maaamet.ee

Võru maakond

Jüri 12, 65605 Võru
Külastajaid võtame vastu eelneva kokkuleppe alusel

Piirkonna ühine e-posti aadress: vorumk@maaamet.ee

Hille Kokk 675 0176 hille.kokk@maaamet.ee
Meelika Rohtla 675 0102 meelika.rohtla@maaamet.ee


Viimati muudetud: 28.05.2019