Sa oled siin

Personaliinfo

Maa-ametis töötab 290 inimest, kellest 73% on naised ja 27% mehed.

Töötajate keskmine vanus on 45 aastat.

Üldjuhul täidab Maa-amet vabad ametikohad avaliku konkursi korras. Konkursid avaldatakse Maa-ameti kodulehel, avaliku teenistuse veebis ja tööotsinguportaalides.

Personali valikul on määravad kandidaadi professionaalsed oskused ja omadused ning vastavus ametikohale esitatavatele nõuetele. Samuti peame oluliseks pühendumist ja soovi erialaselt areneda.  

Oleme avatud ka vähenenud töövõimega inimeste värbamisele.

 

Maa-amet on asjatundlik partner maaküsimustes ja varustab ühiskonda eri laadi kaardiandmetega. Järgnev video võimaldab piiluda meie igapäevaellu ja näha mõnda tahku meie tööst!

 

Tööpakkumised

  • Maa-amet võtab maarefomri osakonna eramaade büroo teenistusse NÕUNIKU, vaata kuulutust (457.03 KB, PDF) ja ametijuhendit (223.82 KB, PDF).

Kandideerimiseks palume saata avaldus palgasooviga ja CV hiljemalt   15. oktoobriks 2019 meili aadressile personal@maaamet.ee.

  • Maa-amet võtab geoinformaatika osakonna teenistusse PEASPETSIALISTI, vaata kuulutust (550.54 KB, PDF) ja ametijuhendit (197.58 KB, PDF).

Kandideerimiseks palume saata avaldus palgasooviga ja CV hiljemalt   30. oktoobriks 2019 meili aadressile personal@maaamet.ee.

Keskkonnaministeeriumi ja valitsemisala asutuste värbamise ja valiku kord » (1.71 MB, PDF)

 

Praktikavõimalused

Praktikante värvatakse Maa-ametisse üldjuhul avaliku konkursiga üks kord aastas. Konkurss kuulutatakse välja kevadeti Maa-ameti kodulehel. Praktikandi tegevust üldjuhul ei tasustata.

Praktikakorralduse juhend (140.33 KB, PDF)

Palgajuhend ja palgaandmedViimati muudetud: 15.10.2019