Riigimaa kasutamiseks andmise enampakkumised

Maa-amet annab riigimaad rendile avalikul elektroonilisel enampakkumisel. Rendile anname suuremad põllumajanduslikuks kasutamiseks sobilikud maad ning põllumaad, mis võivad edaspidi olla vajalikud avalikul eesmärgil või riigi ülesannete täitmiseks. Rendilepingud sõlmime üldjuhul tähtajaliselt viieks aastaks.

Enampakkumisteated ilmuvad vähemalt kaks nädalat enne enampakkumise toimumist väljaandes Ametlikud Teadaanded aadressil www.ametlikudteadaanded.ee ». Teated leiate, kui valite teadaande pealiigi "Riigivara teated" ja alaliigi "Riigivara enampakkumisteade".

Samuti avaldatakse müügi teade vähemalt ühes üleriiklikus ajalehes. 2018. aastal avaldatakse enampakkumise teated hanke võitnud Õhtulehes.

Kõige täpsem info oksjonil osalemise, rendiobjektide ja renditingimuste kohta on avaldatud Maa-ameti kodulehel (vaata allpool aktiivseid enampakkumisi).

Enampakkumise tulemuste kinnitamise otsused on kättesaadavad Keskkonnaministeeriumi » ja Maa-ameti dokumendiregistris ». Samuti on enampakkumise tulemuste info leitav lingilt Vaata ka möödunud enampakkumisi », kui valite toimunud enampakkumise kuupäeva ja leiate objektide loetelust teid huvitava objekti.

Sõlmitud rendilepingute info on avaldatud riigi kinnisvararegistris ». Otsitava riigimaa leiab registrist, kui valida menüüst "Register", seejärel "Varad" ja kirjutada otsingu lahtrisse maaüksuse aadress või katastritunnus. Avanevas maaüksuse vaates leiab rendilepingu andmed, kui vajutada otsingu nupule (luubile) ja seejärel nupule "Lepingud".

Küsimuste korral saab täpsemat infot telefonidel: 665 0782, 675 0128, 675 0172 ja 675 0865.

 

Vaata enampakkumisi »

 Viimati muudetud: 09.12.2020