Riigimaade müügi enampakkumised

Maa-amet müüb riigile mittevajalikku maad avalikel enampakkumistel, mis toimuvad kas kirjalikult või elektrooniliselt. Kirjalikul enampakkumisel tuleb pakkumised tuua või saata Maa-ametisse suletud ümbrikus.

Enampakkumisteated ilmuvad vähemalt kaks nädalat enne enampakkumise toimumist väljaandes Ametlikud Teadaanded aadressil www.ametlikudteadaanded.ee ». Teated leiate, kui valite teadaande pealiigi "Riigivara teated" ja alaliigi "Riigivara enampakkumisteade".

Samuti avaldatakse müügi teade vähemalt ühes üleriiklikus ajalehes. 2019. aastal avaldatakse enampakkumise teated hanke võitnud Maalehes.

Kõige täpsem info oksjonil osalemise, müügiobjektide ja müügitingimuste kohta on avaldatud Maa-ameti kodulehel (vaata allpool aktiivseid enampakkumisi).

Enampakkumise tulemuste kinnitamise otsused on kättesaadavad Keskkonnaministeeriumi » ja Maa-ameti dokumendiregistris ». Samuti on enampakkumise tulemuste info leitav lingilt Vaata ka möödunud enampakkumisi », kui valite toimunud enampakkumise kuupäeva ja leiate objektide loetelust teid huvitava objekti.

Sõlmitud müügilepingute info on avaldatud väljaandes Ametlikud Teadaanded aadressil www.ametlikudteadaanded.ee ». Teated leiate, kui valite teadaande pealiigi "Riigivara teated" ja alaliigi "Riigivara võõrandamise teade".

Andmed riigivara müügi lepingute kohta on kättesaadavad riigi kinnisvararegistrist ». Otsitava riigimaa leiab registrist, kui valida menüüst "Register", seejärel "Varad" ja kirjutada otsingu lahtrisse maaüksuse aadress või katastritunnus ja teha linnuke märkeruutu "Arhiivist". Avanevas maaüksuse vaates leiab müügilepingu andmed, kui vajutada otsingu nupule (luubile) ja seejärel nupule "Lepingud".

Küsimuste korral saab täpsemat infot telefonidel: 665 0781, 675 0101, 665 0679 ja 675 0172.

 

Vaata enampakkumisi »Viimati muudetud: 13.08.2019