Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt
 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tambet Tiits peadirektor 665 0601 tambet.tiits@maaamet.ee Tallinn
Triinu Rennu peadirektori asetäitja 665 0755 5256735 triinu.rennu@maaamet.ee Tartu
Artu Ellmann peadirektori asetäitja 665 0602 56839707 artu.ellmann@maaamet.ee Tallinn
Toomas Kutti nõunik 665 0616 53011387 toomas.kutti@maaamet.ee Tallinn
Karmen Kaukver nõunik 56945407 karmen.kaukver@maaamet.ee Tallinn
Maila Marka nõunik 665 0770 maila.marka@maaamet.ee Tallinn
Ülle Harak nõunik 665 0617 ylle.harak@maaamet.ee Tallinn

Aadressiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mall Kivisalu juhataja 675 0852 mall.kivisalu@maaamet.ee Tallinn
Keiti Pärn nõunik 665 0766 keiti.parn@maaamet.ee Tallinn
Andre Kaptein vanemspetsialist 675 0894 andre.kaptein@maaamet.ee Tallinn
Kelli Põldkivi peaspetsialist 675 0153 kelli.poldkivi@maaamet.ee Tallinn
Kerli Nõu peaspetsialist 675 0870 kerli.nou@maaamet.ee Tallinn
Krista Roose vanemspetsialist 665 0642 krista.roose@maaamet.ee Tallinn
Marko Raudsepp peaspetsialist 665 0779 marko.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Olga Timašjova peaspetsialist 665 0698 olga.timasjova@maaamet.ee Tallinn
Priit Gutman peaspetsialist 675 0868 priit.gutman@maaamet.ee Tallinn
Sirje Kaul vanemspetsialist 675 0869 sirje.kaul@maaamet.ee Tallinn

Fotogramm-meetria osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Peep Kirsimäe juhataja 675 0841 peep.kirsimae@maaamet.ee Tallinn
Peep Krusberg nõunik 665 0621 peep.krusberg@maaamet.ee Tallinn
Mait Metsur nõunik 675 0842 mait.metsur@maaamet.ee Tallinn
Erkko Grünthal peaspetsialist 675 0861 erkko.grynthal@maaamet.ee Tallinn
Eva Nael peaspetsialist 665 0767 eva.nael@maaamet.ee Tallinn
Inger Jalakas peaspetsialist 675 0846 inger.jalakas@maaamet.ee Tallinn
Jaan Elisson peaspetsialist 665 0767 jaan.elisson@maaamet.ee Tallinn
Riho Matsin peaspetsialist 675 0846 riho.matsin@maaamet.ee Tallinn
Ruth Mikkor peaspetsialist 675 0846 ruth.mikkor@maaamet.ee Tallinn
Tanel Riips peaspetsialist 675 0837 tanel.riips@maaamet.ee Tallinn

Geoinformaatika osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mariliis Aren juhataja 665 0652 56826605 mariliis.aren@maaamet.ee Tallinn

Ruumiandmeteenuste büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tanel Hurt juhataja 675 0125 tanel.hurt@maaamet.ee Tartu
Age Sild peaspetsialist 675 0118 age.sild@maaamet.ee Tartu
Ene Jüriska peaspetsialist 675 0838 ene.juriska@maaamet.ee Tallinn
Katrin Lasberg peaspetsialist 665 0761 katrin.lasberg@maaamet.ee Tartu
Riina Retu peaspetsialist 665 0643 riina.retu@maaamet.ee Tallinn

Geoinfosüsteemide büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Sulev Õitspuu juhataja 675 0867 sulev.oitspuu@maaamet.ee Tallinn
Andres Hiiemäe peaspetsialist 665 0758 andres.hiiemae@maaamet.ee Tartu
Ants Vain peaspetsialist 675 0847 ants.vain@maaamet.ee Tallinn
Hando-Laur Habicht peaspetsialist 675 0124 hando-laur.habicht@maaamet.ee Tartu
Hanno Kuus peaspetsialist 665 0651 hanno.kuus@maaamet.ee Tallinn
Kalver Keskküla peaspetsialist 675 0108 kalver.keskkula@maaamet.ee Tartu
Kirke Narusk peaspetsialist 665 0756 kirke.narusk@maaamet.ee Tallinn
Kristin Tamberg peaspetsialist 665 0723 kristin.tamberg@maaamet.ee Tartu
Kristjan Liiv peaspetsialist 675 0866 56272650 kristjan.liiv@maaamet.ee Pärnu
Maili Hirlak peaspetsialist 665 0610 maili.hirlak@maaamet.ee Tallinn
Mart Randmäe peaspetsialist 675 0134 mart.randmae@maaamet.ee Tartu

Geodeesia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Karin Kollo juhataja 665 0765 56941205 karin.kollo@maaamet.ee Tallinn
Priit Pihlak nõunik 665 0619 53363197 priit.pihlak@maaamet.ee Tallinn
Heldur Mäeots peaspetsialist 675 0175 heldur.maeots@maaamet.ee Võru
Helle Major peaspetsialist 665 0635 helle.major@maaamet.ee Tallinn
Jaanus Metsar peaspetsialist 665 0674 jaanus.metsar@maaamet.ee Tallinn
Toivo Tomingas peaspetsialist 665 0648 5106271 toivo.tomingas@maaamet.ee Tallinn
Tõnis Oja peaspetsialist 665 0669 tonis.oja@maaamet.ee Tallinn

Geoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Reet Roosalu juhataja 665 0670 reet.roosalu@maaamet.ee Tallinn
Ivo Sibul nõunik 665 0775 ivo.sibul@maaamet.ee Tartu
Holger Ehrlich vanemspetsialist 665 0775 holger.ehrlich@maaamet.ee Tartu
Kaja Tampuu vanemspetsialist 665 0634 kaja.tampuu@maaamet.ee Tallinn
Karmen Siim vanemspetsialist 665 0695 Karmen.siim@maaamet.ee Tallinn
Liisa Maidla vanemspetsialist 665 0676 liisa.maidla@maaamet.ee Tallinn
Mare Laan peaspetsialist 665 0639 mare.laan@maaamet.ee Tallinn
Merle Otsmaa vanemspetsialist 665 0659 merle.otsmaa@maaamet.ee Tallinn
Pirje Pappel peaspetsialist 665 0633 pirje.pappel@maaamet.ee Tallinn
Raily Hantson vanemspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Reeli Silman peaspetsialist 665 0795 reeli.silman@maaamet.ee Tallinn
Silja Liibert vanemspetsialist 665 0692 silja.liibert@maaamet.ee Tallinn
Terje Sild peaspetsialist 675 0165 terje.sild@maaamet.ee Paide
Triin Hinnosaar vanemspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn

Ruumiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Lea Pauts juhataja 675 0186 53017603 lea.pauts@maaamet.ee Tartu
Anu Kaljula nõunik 675 0863 anu.kaljula@maaamet.ee Tallinn
Olev Veskimäe nõunik 665 0717 56625936 olev.veskimae@maaamet.ee Tallinn
Aime Staškevitš peaspetsialist 665 0757 aime.staskevitch@maaamet.ee Tartu
Ann Tooming peaspetsialist 665 0638 ann.tooming@maaamet.ee Tallinn
Carmen Jaeski peaspetsialist 675 0856 carmen.jaeski@maaamet.ee Tallinn
Eleri Hirv peaspetsialist 675 0131 eleri.hirv@maaamet.ee Tartu
Eteri Eha peaspetsialist 665 0707 eteri.eha@maaamet.ee Tallinn
Eva Hohensee peaspetsialist 665 0743 eva.hohensee@maaamet.ee Tallinn
Even Heinväli peaspetsialist 675 0859 even.heinvali@maaamet.ee Tartu
Grete Lepa peaspetsialist 665 0740 grete.lepa@maaamet.ee Tallinn
Gretelis Liländer peaspetsialist 665 0741 gretelis.lilander@maaamet.ee Tallinn
Helen Köstner peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Kea Kiiver peaspetsialist 675 0191 kea.kiiver@maaamet.ee Tartu
Maarja Viibur peaspetsialist 665 0719 maarja.viibur@maaamet.ee Tallinn
Marek Karm peaspetsialist 675 0752 marek.karm@maaamet.ee Tallinn
Margus Klementsov peaspetsialist 665 0739 margus.klementsov@maaamet.ee Tallinn
Mari-Liis Nikopensius peaspetsialist 665 0748 mari-liis.nikopensius@maaamet.ee Tallinn
Marko Pikkor peaspetsialist 665 0733 marko.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Meeli Tinno peaspetsialist 665 0738 meeli.tinno@maaamet.ee Tallinn
Mirjam Tombak peaspetsialist 665 0747 mirjam.tombak@maaamet.ee Tallinn
Monika Kõiv peaspetsialist 665 0716 monika.koiv@maaamet.ee Tallinn
Monika Tomingas peaspetsialist 665 0744 monika.tomingas@maaamet.ee Tallinn
Nele Jäetma peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Olavi Uus peaspetsialist 665 0736 olavi.uus@maaamet.ee Tallinn
Sirje Pikkor peaspetsialist 665 0735 sirje.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Tiia Koppel peaspetsialist 665 0780 tiia.koppel@maaamet.ee Tartu
Tuudur Tamme peaspetsialist 675 0192 tuudur.tamme@maaamet.ee Tartu
Uuve Liiv peaspetsialist 665 0718 uuve.liiv@maaamet.ee Tallinn
Virve Asperk peaspetsialist 665 0734 virve.asperk@maaamet.ee Tallinn

Kinnisvara hindamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Andres Juss juhataja 665 0623 5159449 andres.juss@maaamet.ee Tallinn
Ülleke Eerik nõunik 665 0626 ylleke.eerik@maaamet.ee Tallinn
Britt Suits peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Epp Rohtla peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Johannes Nõupuu peaspetsialist 665 0678 johannes.noupuu@maaamet.ee Tallinn
Katrin Inno peaspetsialist 665 0622 katrin.inno@maaamet.ee Tallinn
Vahur Tambaum peaspetsialist 665 0764 vahur.tambaum@maaamet.ee Tallinn

Maakorralduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Merje Krinal juhataja 665 0753 53066247 merje.krinal@maaamet.ee Tartu
Maarja Virks nõunik 665 0673 51987295 maarja.virks@maaamet.ee Tallinn
Ivika Sootla peaspetsialist 675 0850 53853607 ivika.sootla@maaamet.ee Tartu
Kalev Müür peaspetsialist 675 0148 kalev.myyr@maaamet.ee Tartu
Märt Torop peaspetsialist 675 0822 53683100 mart.torop@maaamet.ee Tartu
Reelika Piik peaspetsialist 665 0788 58558074 reelika.piik@maaamet.ee Tartu
Silver Ao peaspetsialist 675 0168 silver.ao@maaamet.ee Tartu
Tiiu Vaus peaspetsialist 675 0179 tiiu.vaus@maaamet.ee Tartu

Maareformi osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Maire Salu juhataja 675 0877 56215796 maire.salu@maaamet.ee Viljandi
Raul Ermus juhataja asetäitja 675 0821 raul.ermus@maaamet.ee Tartu
Anu Sootla nõunik 675 0831 anu.sootla@maaamet.ee Tartu
Sirje Siruli-Makko nõunik 675 0875 sirje.siruli-makko@maaamet.ee Viljandi
Ene Lellep peaspetsialist 56215558 ene.lellep@maaamet.ee Põlva
Heli Kralle peaspetsialist 56214731 heli.kralle@maaamet.ee Viljandi
Marje Green peaspetsialist 56214120 marje.green@maaamet.ee Viljandi

Riigimaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Katrin Kass juhataja 665 0776 katrin.kass@maaamet.ee Tartu
Henri Kivimaa nõunik 675 0828 henri.kivimaa@maaamet.ee Tartu
Ingrit Künnapas nõunik 675 0895 ingrit.kynnapas@maaamet.ee Tartu
Aili Vaher peaspetsialist 675 0817 aili.vaher@maaamet.ee Tartu
Eva Männiste peaspetsialist 675 0178 eva.manniste@maaamet.ee Võru
Gertrude Sepp peaspetsialist 665 0777 gertrude.sepp@maaamet.ee Tartu
Kati Banhard peaspetsialist 665 0789 kati.banhard@maaamet.ee Tartu
Kristiina Kutsar peaspetsialist 675 0116 kristiina.kutsar@maaamet.ee Tartu
Liisa Mälk peaspetsialist 665 0789 liisa.malk@maaamet.ee Tartu
Maarika Anger peaspetsialist maarika.anger@maaamet.ee Jõhvi
Maire Tomson peaspetsialist 665 0683 maire.tomson@maaamet.ee Tallinn
Merili Rajaleid peaspetsialist 675 0169 merili.rajaleid@maaamet.ee Tartu
Siiri Ahman vanemspetsialist 675 0155 siiri.ahman@maaamet.ee Põlva
Tuuli Saar peaspetsialist 675 0827 tuuli.saar@maaamet.ee Tartu

Eramaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Anne Toom juhataja 675 0830 53019793 anne.toom@maaamet.ee Põlva
Alo Reidolv nõunik 665 0650 alo.reidolv@maaamet.ee Tallinn
Inge Kottisse nõunik 675 0159 inge.kottisse@maaamet.ee Tartu
Aivar Napritson peaspetsialist 675 0161 53036660 aivar.napritson@maaamet.ee Tartu
Anne Milsaar peaspetsialist 675 0105 anne.milsaar@maaamet.ee Rapla
Annika Prei peaspetsialist 675 0129 5201606 annika.prei@maaamet.ee Kuressaare
Galina Paaps peaspetsialist 675 0880 galina.paaps@maaamet.ee Jõhvi
Katrin Naan peaspetsialist 675 0836 katrin.naan@maaamet.ee Haapsalu
Küllike Riisna peaspetsialist 675 0173 kullike.riisna@maaamet.ee Kärdla
Maria Ott peaspetsialist 665 0654 maria.ott@maaamet.ee Tallinn
Marika Jefimova peaspetsialist 665 0658 marika.jefimova@maaamet.ee Tallinn
Marje Uusküla peaspetsialist 665 0653 marje.uuskula@maaamet.ee Tallinn
Ruth Nerut peaspetsialist 675 0887 ruth.nerut@maaamet.ee Jõhvi

Munitsipaalmaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Andrus Ründal juhataja 675 0156 andrus.ryndal@maaamet.ee Rapla
Marju Reinberg nõunik 675 0177 marju.reinberg@maaamet.ee Kärdla
Karin Künnapuu peaspetsialist 675 0879 karin.kunnapuu@maaamet.ee Viljandi
Karmen Villemson peaspetsialist 675 0818 karmen.villemson@maaamet.ee Tartu
Kätlin Müür peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu
Mati Jääger peaspetsialist 675 0164 mati.jaager@maaamet.ee Tartu
Reet Sarjas peaspetsialist 665 0631 reet.sarjas@maaamet.ee Paide
Tiia Oras peaspetsialist 675 0886 tiia.oras@maaamet.ee Jõhvi
Ülle Lammertson peaspetsialist 665 0664 ulle.lammertson@maaamet.ee Tallinn

Maatoimingute osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mai Lind juhataja 665 0771 mai.lind@maaamet.ee Tartu
Kaili Rätsep nõunik 675 0117 kaili.ratsep@maaamet.ee Tartu
Tea Faber nõunik 675 0888 tea.faber@maaamet.ee Tartu
Annika Arro peaspetsialist 675 0180 annika.arro@maaamet.ee Tallinn
Daisy Indriko vanemspetsialist 665 0797 daisy.indriko@maaamet.ee Tartu
Kärt Kivitar peaspetsialist 675 0137 kart.kivitar@maaamet.ee Tartu
Mari-Liis Kõõra peaspetsialist 675 0170 mari-liis.koora@maaamet.ee Tartu
Marin Must peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Merilin Heinsoo peaspetsialist 665 0768 merilin.heinsoo@maaamet.ee Tartu
Merli Virk peaspetsialist 675 0106 merli.virk@maaamet.ee Tartu
Mihkel Agarmaa peaspetsialist 675 0808 mihkel.agarmaa@maaamet.ee Tartu
Riin Kodu peaspetsialist 675 0171 riin.kodu@maaamet.ee Tartu
Tiiu Arula peaspetsialist 675 0109 tiiu.arula@maaamet.ee Rapla
Tiiu Vares peaspetsialist 675 0860 tiiu.vares@maaamet.ee Tartu

Planeeringute ja ehitusprojektide osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Ele Panfilov juhataja 665 0615 ele.panfilov@maaamet.ee Tallinn
Kristi Kivimaa nõunik 675 0127 kristi.kivimaa@maaamet.ee Tartu
Janelle Luik peaspetsialist 675 0194 janelle.luik@maaamet.ee Tartu
Kadi Naar peaspetsialist 665 0772 kadi.naar@maaamet.ee Viljandi
Kadri Tani peaspetsialist 665 0763 kadri.tani@maaamet.ee Tartu
Kaili Ojaperv peaspetsialist 675 0132 kaili.ojaperv@maaamet.ee Tartu
Maaja Zolk peaspetsialist 675 0829 maaja.zolk@maaamet.ee Tallinn
Margot Semilarski peaspetsialist 675 0119 margot.semilarski@maaamet.ee Tartu
Tiina Oeselg peaspetsialist 675 0188 tiina.oeselg@maaamet.ee Tallinn

Riigimaa haldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tiina Vooro juhataja 665 0762 tiina.vooro@maaamet.ee Tartu
Heleri Kivi nõunik 675 0152 heleri.kivi@maaamet.ee Tartu
Hele Räim nõunik 665 0782 hele.raim@maaamet.ee Tartu
Kaidi Liiv peaspetsialist 675 0126 kaidi.liiv@maaamet.ee Tartu
Aivi Saag peaspetsialist 675 0816 56963166 aivi.saag@maaamet.ee Tartu
Anu Jürgenson peaspetsialist 675 0128 anu.jyrgenson@maaamet.ee Tartu
Asta Albert peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu
Eva Vaagert peaspetsialist 675 0844 eva.vaagert@maaamet.ee Tallinn
Eveli Kask peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu
Gustav Madis peaspetsialist 675 0113 gustav.madis@maaamet.ee Tallinn
Kaja Hakkaja peaspetsialist 675 0160 kaja.hakkaja@maaamet.ee Tartu
Karin Silm peaspetsialist 665 0679 karin.silm@maaamet.ee Tallinn
Katri Viilik peaspetsialist 675 0865 katri.viilik@maaamet.ee Tartu
Kerli Lõhmus peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu
Lilli Põesaste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Maren Hõbejärv peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu
Merike Toose peaspetsialist 675 0140 5184701 merike.toose@maaamet.ee Kuressaare
Merilyn Kasepuu peaspetsialist 665 0781 merilyn.kasepuu@maaamet.ee Tartu
Mirjam Landra peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu
Tiina Harjo peaspetsialist 675 0889 tiina.harjo@maaamet.ee Jõhvi
Tiina Nurk peaspetsialist 665 0690 tiina.nurk@maaamet.ee Tallinn

Katastri kvaliteediosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tõnu Kägo juhataja 675 0845 5121605 tonu.kago@maaamet.ee Pärnu
Eneli Pajupuu peaspetsialist 675 0899 eneli.pajupuu@maaamet.ee Rakvere
Külli Hermann peaspetsialist 675 0141 kylli.hermann@maaamet.ee Kuressaare
Margus Forsel peaspetsialist 675 0189 56938806 margus.forsel@maaamet.ee Pärnu
Mart Ojamäe peaspetsialist 675 0166 56829250 mart.ojamae@maaamet.ee Valga

Katastri registriosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mirja Luik juhataja 675 0874 53459823 mirja.luik@maaamet.ee Viljandi
Piret Kruusimaa juhataja asetäitja 675 0862 piret.kruusimaa@maaamet.ee Rakvere
Alo Kotka nõunik 675 0144 alo.kotka@maaamet.ee Rapla
Heidi Tali nõunik 665 0689 heidi.tali@maaamet.ee Tallinn
Ain Birk peaspetsialist 675 0825 ain.birk@maaamet.ee Haapsalu
Aira Alasi peaspetsialist 675 0143 aira.alasi@maaamet.ee Kuressaare
Andres Pukk peaspetsialist 675 0136 andres.pukk@maaamet.ee Pärnu
Anzelika Kask peaspetsialist 675 0876 anzelika.kask@maaamet.ee Viljandi
Arpo Sõber peaspetsialist 675 0881 arpo.sober@maaamet.ee Jõhvi
Elen Elias peaspetsialist 675 0167 elen.elias@maaamet.ee Valga
Elina Aas peaspetsialist 675 0149 elina.aas@maaamet.ee Jõgeva
Erik Jõgi peaspetsialist 665 0760 erik.jogi@maaamet.ee Tartu
Eve Rõõmus peaspetsialist 665 0774 eve.roomus@maaamet.ee Tartu
Heli Maripuu peaspetsialist 675 0158 heli.maripuu@maaamet.ee Pärnu
Herbely Nõgols peaspetsialist 675 0873 herbely.nogols@maaamet.ee Viljandi
Hille Kokk peaspetsialist 675 0176 hille.kokk@maaamet.ee Võru
Irina Sõber peaspetsialist 675 0882 irina.sober@maaamet.ee Jõhvi
Jana Rumask peaspetsialist 665 0627 jana.rumask@maaamet.ee Tallinn
Juta Luik peaspetsialist 675 0187 juta.luik@maaamet.ee Kuressaare
Kaarel Teppan peaspetsialist 675 0150 kaarel.teppan@maaamet.ee Jõgeva
Krista Tukk peaspetsialist 665 0694 krista.tukk@maaamet.ee Tallinn
Liia Lausma peaspetsialist 675 0825 liia.lausma@maaamet.ee Haapsalu
Liina Kruus peaspetsialist 675 0801 liina.kruus@maaamet.ee Kärdla
Liina Raist peaspetsialist 675 0139 liina.raist@maaamet.ee Pärnu
Malle Tammeste peaspetsialist 665 0662 malle.tammeste@maaamet.ee Tallinn
Margus Luude peaspetsialist 675 0157 margus.luude@maaamet.ee Põlva
Meelika Rohtla peaspetsialist 675 0102 meelika.rohtla@maaamet.ee Võru
Milja Tätte peaspetsialist 665 0644 milja.tatte@maaamet.ee Tallinn
Pille Pekka peaspetsialist 675 0154 pille.pekka@maaamet.ee Põlva
Rein Sundla peaspetsialist 675 0896 rein.sundla@maaamet.ee Rakvere
Ruth Milva peaspetsialist 665 0660 ruth.milva@maaamet.ee Tallinn
Siivi Kaart peaspetsialist 675 0103 siivi.kaart@maaamet.ee Pärnu
Sirje Allikmaa peaspetsialist 675 0883 sirje.allikmaa@maaamet.ee Jõhvi
Tiina Talisoo peaspetsialist 675 0147 tiina.talisoo@maaamet.ee Rapla
Tiina Uus peaspetsialist 665 0769 tiina.uus@maaamet.ee Tartu
Üllar Kuhi peaspetsialist 665 0661 yllar.kuhi@maaamet.ee Tallinn
Ülle Meister peaspetsialist 665 0620 ylle.meister@maaamet.ee Tallinn
Urve Kenk peaspetsialist 675 0145 urve.kenk@maaamet.ee Rapla
Virge Ollema peaspetsialist 675 0142 virge.ollema@maaamet.ee Kuressaare

Katastriarhiivi büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Kristi Mägi juhataja 665 0665 kristi.magi@maaamet.ee Tallinn
Aire Nilb vanemspetsialist 665 0785 aire.nilb@maaamet.ee Tallinn