Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Aadressiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mall Leht juhataja 675 0852 56949693 mall.leht@maaamet.ee Tallinn
Keiti Pärn nõunik 665 0766 56886011 keiti.parn@maaamet.ee Tallinn
Andre Kaptein nõunik 675 0894 andre.kaptein@maaamet.ee Tallinn
Heili Talur vanemspetsialist 675 0153 heili.talur@maaamet.ee Tallinn
Kadri Konsap peaspetsialist 56994904 kadri.konsap@maaamet.ee Tartu linn
Kerli Nõu peaspetsialist 675 0870 kerli.nou@maaamet.ee Tallinn
Krista Roose vanemspetsialist 665 0642 krista.roose@maaamet.ee Tallinn
Marko Raudsepp peaspetsialist 665 0779 marko.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Romario Siimer peaspetsialist 665 0637 56971127 romario.siimer@maaamet.ee Tallinn
Sirje Kaul peaspetsialist 675 0869 sirje.kaul@maaamet.ee Tallinn

Fotogramm-meetria osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Peep Kirsimäe juhataja 675 0841 peep.kirsimae@maaamet.ee Tallinn
Peep Krusberg nõunik 665 0621 peep.krusberg@maaamet.ee Tallinn
Mait Metsur nõunik 675 0842 mait.metsur@maaamet.ee Tallinn
Erkko Grünthal peaspetsialist 675 0861 erkko.grynthal@maaamet.ee Tallinn
Eva Nael peaspetsialist 665 0767 eva.nael@maaamet.ee Tallinn
Inger Jalakas peaspetsialist 675 0846 inger.jalakas@maaamet.ee Tallinn
Ott Rakkaselg peaspetsialist 665 0767 ott.rakkaselg@maaamet.ee Tallinn
Riho Matsin peaspetsialist 675 0846 riho.matsin@maaamet.ee Tallinn
Ruth Mikkor peaspetsialist 675 0846 ruth.mikkor@maaamet.ee Tallinn
Tanel Riips peaspetsialist 675 0837 tanel.riips@maaamet.ee Tallinn

Geoinformaatika osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Maili Hirlak juhataja 665 0610 56995151 maili.hirlak@maaamet.ee Tallinn
Kaire Veeperv peaspetsialist 5238805 kaire.veeperv@maaamet.ee Tartu linn

Ruumiandmeteenuste büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tanel Hurt juhataja 675 0125 tanel.hurt@maaamet.ee Tartu linn
Age Sild peaspetsialist 675 0118 age.sild@maaamet.ee Tartu linn
Ene Jüriska peaspetsialist 675 0838 ene.juriska@maaamet.ee Tallinn
Katrin Lasberg peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Riina Retu peaspetsialist 665 0643 riina.retu@maaamet.ee Tallinn

Geoinfosüsteemide büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Sulev Õitspuu juhataja 675 0867 56970799 sulev.oitspuu@maaamet.ee Tallinn
Anari Jalakas peaspetsialist 675 0124 anari.jalakas@maaamet.ee Tartu linn
Andres Hiiemäe peaspetsialist 665 0758 andres.hiiemae@maaamet.ee Tartu linn
Hanno Kuus peaspetsialist 665 0651 hanno.kuus@maaamet.ee Tallinn
Kalver Keskküla peaspetsialist 675 0108 kalver.keskkula@maaamet.ee Tartu linn
Katerina Klimenko peaspetsialist 56949160 katerina.klimenko@maaamet.ee Tartu linn
Kirke Narusk peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Kristin Tamberg peaspetsialist 665 0723 56688121 kristin.tamberg@maaamet.ee Tartu linn
Kristjan Liiv peaspetsialist 675 0866 56272650 kristjan.liiv@maaamet.ee Pärnu linn
Mart Randmäe peaspetsialist 675 0134 mart.randmae@maaamet.ee Tartu linn
Martin Menert peaspetsialist 665 0652 martin.menert@maaamet.ee Tartu linn
Triin Tajur peaspetsialist 56997612 triin.tajur@maaamet.ee Viljandi linn

Geodeesia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Karin Kollo juhataja 665 0765 56941205 karin.kollo@maaamet.ee Tallinn
Andres Rüdja nõunik 665 0659 andres.rudja@maaamet.ee Tallinn
Arvi Taru peaspetsialist 665 0615 arvi.taru@maaamet.ee Tallinn
Jaanus Metsar peaspetsialist 665 0674 jaanus.metsar@maaamet.ee Tartu linn
Priit Pihlak peaspetsialist 665 0619 53363197 priit.pihlak@maaamet.ee Tallinn
Toivo Tomingas peaspetsialist 665 0648 5106271 toivo.tomingas@maaamet.ee Tallinn

Geoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Reet Roosalu juhataja 665 0670 reet.roosalu@maaamet.ee Tallinn
Ivo Sibul nõunik 665 0775 ivo.sibul@maaamet.ee Tartu linn
Holger Ehrlich peaspetsialist 675 0194 holger.ehrlich@maaamet.ee Tartu linn
Kaja Tampuu vanemspetsialist 665 0634 kaja.tampuu@maaamet.ee Tallinn
Karmen Siim peaspetsialist 665 0695 Karmen.siim@maaamet.ee Tallinn
Mare Laan peaspetsialist 665 0639 mare.laan@maaamet.ee Tallinn
Pirje Pappel peaspetsialist 665 0633 pirje.pappel@maaamet.ee Tallinn
Reeli Silman peaspetsialist 665 0795 reeli.silman@maaamet.ee Tallinn
Silja Liibert vanemspetsialist 665 0692 silja.liibert@maaamet.ee Tallinn
Terje Sild peaspetsialist 675 0165 terje.sild@maaamet.ee Paide linn
Triin Hinnosaar peaspetsialist 665 0657 triin.hinnosaar@maaamet.ee Tallinn

Ruumiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Lea Pauts juhataja 675 0186 53017603 lea.pauts@maaamet.ee Tartu linn
Anu Kaljula nõunik 675 0863 anu.kaljula@maaamet.ee Tallinn
Olev Veskimäe nõunik 665 0717 56625936 olev.veskimae@maaamet.ee Tallinn
Aime Staškevitš peaspetsialist 665 0757 aime.staskevitch@maaamet.ee Tartu linn
Carmen Jaeski peaspetsialist 675 0856 carmen.jaeski@maaamet.ee Tallinn
Eleri Hirv peaspetsialist 675 0131 eleri.hirv@maaamet.ee Tartu linn
Eva Hohensee peaspetsialist 665 0743 eva.hohensee@maaamet.ee Tallinn
Even Heinväli peaspetsialist 675 0859 even.heinvali@maaamet.ee Tartu linn
Grete Lepa peaspetsialist 665 0740 grete.lepa@maaamet.ee Tallinn
Gretelis Liländer peaspetsialist 665 0741 gretelis.lilander@maaamet.ee Tallinn
Helen Köstner peaspetsialist 665 0742 helen.kostner@maaamet.ee Tallinn
Kea Kiiver peaspetsialist 675 0191 kea.kiiver@maaamet.ee Tartu linn
Leana Parts peaspetsialist leana.parts@maaamet.ee Tartu linn
Maarja Viibur peaspetsialist 665 0719 maarja.viibur@maaamet.ee Tallinn
Margus Klementsov peaspetsialist 665 0739 margus.klementsov@maaamet.ee Tallinn
Mari-Liis Nikopensius peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Marko Pikkor peaspetsialist 665 0733 marko.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Meeli Tinno peaspetsialist 665 0738 meeli.tinno@maaamet.ee Tallinn
Mirjam Tombak peaspetsialist 665 0747 mirjam.tombak@maaamet.ee Tallinn
Monika Kõiv peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Monika Tomingas peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Nele Jäetma peaspetsialist 675 0119 nele.jaetma@maaamet.ee Tartu linn
Olavi Uus peaspetsialist 665 0736 olavi.uus@maaamet.ee Tallinn
Sirje Pikkor peaspetsialist 665 0735 sirje.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Tiia Koppel peaspetsialist 665 0780 tiia.koppel@maaamet.ee Tartu linn
Tuudur Tamme peaspetsialist 675 0192 tuudur.tamme@maaamet.ee Tartu linn
Uuve Liiv peaspetsialist 665 0718 uuve.liiv@maaamet.ee Tallinn
Virve Asperk peaspetsialist 665 0734 virve.asperk@maaamet.ee Tallinn

Kinnisvara hindamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Andres Juss juhataja 5159449 andres.juss@maaamet.ee Tallinn
Ülleke Eerik nõunik 56970919 ylleke.eerik@maaamet.ee Tallinn
Britt Suits peaspetsialist 56990412 britt.suits@maaamet.ee Tallinn
Epp Rohtla peaspetsialist 56993406 epp.rohtla@maaamet.ee Tallinn
Johannes Nõupuu peaspetsialist 56988208 johannes.noupuu@maaamet.ee Tallinn
Katrin Inno peaspetsialist 56908355 katrin.inno@maaamet.ee Tallinn
Vahur Tambaum peaspetsialist 56880413 vahur.tambaum@maaamet.ee Tallinn

Maakorralduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Merje Krinal juhataja 665 0753 53066247 merje.krinal@maaamet.ee Tartu linn
Maarja Virks nõunik 665 0673 51987295 maarja.virks@maaamet.ee Tallinn
Ivika Sootla nõunik 675 0850 53853607 ivika.sootla@maaamet.ee Tartu linn
Heli Just peaspetsialist 56686805 heli.just@maaamet.ee Tallinn
Kalev Müür peaspetsialist 675 0148 kalev.myyr@maaamet.ee Tartu linn
Märt Torop peaspetsialist 675 0822 53683100 mart.torop@maaamet.ee Tartu linn
Reelika Piik peaspetsialist 665 0788 58558074 reelika.piik@maaamet.ee Tartu linn
Siim Sellik peaspetsialist 56931775 siim.sellik@maaamet.ee Tartu linn
Silver Ao peaspetsialist 675 0168 56927708 silver.ao@maaamet.ee Tartu linn
Tiiu Vaus peaspetsialist 675 0179 tiiu.vaus@maaamet.ee Tartu linn
Triinu Suits peaspetsialist 675 0190 triinu.suits@maaamet.ee Tartu linn

Maareformi osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Maire Salu juhataja 675 0877 56215796 maire.salu@maaamet.ee Viljandi linn
Raul Ermus juhataja asetäitja 675 0821 raul.ermus@maaamet.ee Tartu linn
Anu Sootla nõunik 675 0831 56509402 anu.sootla@maaamet.ee Tartu linn
Sirje Siruli-Makko nõunik 675 0875 sirje.siruli-makko@maaamet.ee Viljandi linn
Ene Lellep peaspetsialist 56215558 ene.lellep@maaamet.ee Põlva vald
Heli Kralle peaspetsialist 56214731 heli.kralle@maaamet.ee Viljandi linn

Riigimaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Katrin Kass juhataja 665 0776 56479545 katrin.kass@maaamet.ee Tartu linn
Henri Kivimaa nõunik 675 0828 henri.kivimaa@maaamet.ee Tartu linn
Ingrit Künnapas nõunik Töösuhe peatatud Tartu linn
Aili Vaher peaspetsialist 675 0817 56633080 aili.vaher@maaamet.ee Tartu linn
Ingrid Tust peaspetsialist 675 0117 ingrid.tust@maaamet.ee Tartu linn
Liisa Mälk peaspetsialist 665 0789 56680685 liisa.malk@maaamet.ee Tartu linn
Maarika Anger peaspetsialist 675 0884 maarika.anger@maaamet.ee Jõhvi vald
Mailin Tamm peaspetsialist 665 0777 56926404 mailin.tamm@maaamet.ee Tartu linn
Marje Green peaspetsialist 56214120 marje.green@maaamet.ee Viljandi linn
Merili Rajaleid peaspetsialist 675 0169 56644924 merili.rajaleid@maaamet.ee Tartu linn
Siiri Ahman vanemspetsialist 675 0155 siiri.ahman@maaamet.ee Põlva vald

Eramaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Anne Toom juhataja 675 0830 53019793 anne.toom@maaamet.ee Põlva vald
Inge Kottisse nõunik 675 0159 inge.kottisse@maaamet.ee Tartu linn
Katrin Kalmus nõunik 56935747 katrin.kalmus@maaamet.ee Pärnu linn
Aivar Napritson peaspetsialist 675 0161 53036660 aivar.napritson@maaamet.ee Tartu linn
Anne Milsaar peaspetsialist 675 0105 anne.milsaar@maaamet.ee Rapla vald
Annika Prei peaspetsialist 675 0129 5201606 annika.prei@maaamet.ee Saaremaa vald
Galina Paaps peaspetsialist 675 0880 galina.paaps@maaamet.ee Jõhvi vald
Katrin Naan peaspetsialist 675 0836 56807363 katrin.naan@maaamet.ee Haapsalu linn
Küllike Riisna peaspetsialist 675 0173 56921530 kullike.riisna@maaamet.ee Hiiumaa vald
Maria Ott peaspetsialist 665 0654 56922938 maria.ott@maaamet.ee Tallinn
Marika Jefimova peaspetsialist 665 0658 56930452 marika.jefimova@maaamet.ee Tallinn
Marje Uusküla peaspetsialist 665 0653 56922495 marje.uuskula@maaamet.ee Tallinn
Ruth Nerut peaspetsialist 675 0887 ruth.nerut@maaamet.ee Jõhvi vald

Munitsipaalmaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Andrus Ründal juhataja 675 0156 56979505 andrus.ryndal@maaamet.ee Rapla vald
Marju Reinberg nõunik 675 0177 56609311 marju.reinberg@maaamet.ee Hiiumaa vald
Karin Künnapuu peaspetsialist 675 0879 56612977 karin.kunnapuu@maaamet.ee Viljandi linn
Karmen Villemson peaspetsialist 675 0818 karmen.villemson@maaamet.ee Tartu linn
Kätlin Müür peaspetsialist 665 0632 katlin.muur@maaamet.ee Tartu linn
Mati Jääger peaspetsialist 675 0164 mati.jaager@maaamet.ee Tartu linn
Reet Sarjas peaspetsialist 665 0631 reet.sarjas@maaamet.ee Paide linn
Ülle Lammertson peaspetsialist 665 0664 ulle.lammertson@maaamet.ee Tallinn

Maatoimingute osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mai Lind juhataja 665 0771 mai.lind@maaamet.ee Tartu linn

Kasutusõiguste ja maade arvestuse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tea Faber juhataja 675 0888 tea.faber@maaamet.ee Tartu linn
Kärt Kivitar nõunik 675 0137 kart.kivitar@maaamet.ee Tartu linn
Annika Arro peaspetsialist 675 0180 annika.arro@maaamet.ee Tallinn
Daisy Indriko vanemspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Eva Männiste peaspetsialist 675 0178 eva.manniste@maaamet.ee Võru linn
Inga Kredemann vanemspetsialist 675 0171 inga.kredemann@maaamet.ee Tartu linn
Mari-Liis Kõõra peaspetsialist 56990754 mari-liis.koora@maaamet.ee Tartu linn
Marin Must peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Merilin Heinsoo peaspetsialist 665 0768 merilin.heinsoo@maaamet.ee Tartu linn
Merli Virk peaspetsialist 675 0106 merli.virk@maaamet.ee Tartu linn
Mihkel Agarmaa peaspetsialist 675 0808 mihkel.agarmaa@maaamet.ee Tartu linn
Tiiu Arula peaspetsialist 675 0109 tiiu.arula@maaamet.ee Rapla vald
Tiiu Vares peaspetsialist 675 0860 tiiu.vares@maaamet.ee Tartu linn

Planeeringute ja ehitusprojektide büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Kristi Kivimaa juhataja 56971915 kristi.kivimaa@maaamet.ee Tartu linn
Kadi Naar peaspetsialist 56967266 kadi.naar@maaamet.ee Viljandi linn
Kadri Tani peaspetsialist 56971416 kadri.tani@maaamet.ee Tartu linn
Kaili Ojaperv peaspetsialist 56970494 kaili.ojaperv@maaamet.ee Tartu linn
Maaja Zolk peaspetsialist 675 0829 maaja.zolk@maaamet.ee Tallinn
Tuuli Saar peaspetsialist 56971822 tuuli.saar@maaamet.ee Tartu linn

Riigimaa haldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tiina Vooro juhataja 665 0762 56980664 tiina.vooro@maaamet.ee Tartu linn
Heleri Kivi nõunik 675 0152 heleri.kivi@maaamet.ee Tartu linn
Hele Räim peaspetsialist 665 0782 hele.raim@maaamet.ee Tartu linn
Aivi Saag peaspetsialist 56963166 aivi.saag@maaamet.ee Tartu linn
Anu Jürgenson nõunik 675 0128 anu.jyrgenson@maaamet.ee Tartu linn
Asta Albert peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Eveli Kask peaspetsialist 56980575 eveli.kask@maaamet.ee Tartu linn
Gustav Madis peaspetsialist 675 0113 gustav.madis@maaamet.ee Tallinn
Kaja Hakkaja peaspetsialist 675 0160 kaja.hakkaja@maaamet.ee Tartu linn
Karin Silm peaspetsialist 665 0679 karin.silm@maaamet.ee Tallinn
Katri Viilik peaspetsialist 675 0865 katri.viilik@maaamet.ee Tartu linn
Kelly Mölder peaspetsialist 675 0174 kelly.molder@maaamet.ee Tartu linn
Lilli Põesaste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Maren Hõbejärv peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Merike Toose peaspetsialist 675 0140 merike.toose@maaamet.ee Saaremaa vald
Mirjam Landra peaspetsialist 665 0781 mirjam.landra@maaamet.ee Tartu linn
Sandra Jürgens peaspetsialist 675 0101 sandra.jurgens@maaamet.ee Tartu linn
Terje Liivak peaspetsialist 675 0172 terje.liivak@maaamet.ee Tartu linn
Tiina Harjo peaspetsialist 675 0889 tiina.harjo@maaamet.ee Jõhvi vald

Katastri registriosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mirja Luik juhataja 675 0874 53459823 mirja.luik@maaamet.ee Viljandi linn
Piret Kruusimaa juhataja asetäitja 675 0862 piret.kruusimaa@maaamet.ee Rakvere linn
Alo Kotka nõunik 675 0144 alo.kotka@maaamet.ee Rapla vald
Heidi Tali nõunik 665 0689 heidi.tali@maaamet.ee Tallinn
Tiina Oeselg nõunik 675 0188 tiina.oeselg@maaamet.ee Tallinn
Andres Pukk peaspetsialist 675 0136 andres.pukk@maaamet.ee Pärnu linn
Anzelika Kask peaspetsialist 675 0876 anzelika.kask@maaamet.ee Viljandi linn
Elen Elias peaspetsialist 675 0167 elen.elias@maaamet.ee Valga vald
Elina Aas peaspetsialist 675 0149 elina.aas@maaamet.ee Jõgeva vald
Erik Jõgi peaspetsialist 665 0760 erik.jogi@maaamet.ee Tartu linn
Eve Rõõmus peaspetsialist 665 0774 eve.roomus@maaamet.ee Tartu linn
Herbely Nõgols peaspetsialist 675 0873 herbely.nogols@maaamet.ee Viljandi linn
Hille Kokk peaspetsialist 675 0176 hille.kokk@maaamet.ee Võru linn
Irina Sõber peaspetsialist 675 0882 irina.sober@maaamet.ee Jõhvi vald
Jana Rumask peaspetsialist 665 0627 jana.rumask@maaamet.ee Tallinn
Juta Luik peaspetsialist 675 0187 juta.luik@maaamet.ee Saaremaa vald
Kaarel Teppan peaspetsialist 675 0150 kaarel.teppan@maaamet.ee Jõgeva vald
Krista Tukk peaspetsialist 665 0694 krista.tukk@maaamet.ee Tallinn
Liia Lausma peaspetsialist 675 0825 liia.lausma@maaamet.ee Haapsalu linn
Liina Kruus peaspetsialist 675 0801 liina.kruus@maaamet.ee Hiiumaa vald
Liina Raist peaspetsialist 675 0139 liina.raist@maaamet.ee Pärnu linn
Margus Luude peaspetsialist 675 0157 margus.luude@maaamet.ee Põlva vald
Meelika Rohtla peaspetsialist 675 0102 meelika.rohtla@maaamet.ee Võru linn
Milja Tätte peaspetsialist 665 0644 milja.tatte@maaamet.ee Tallinn
Pille Pekka peaspetsialist 675 0154 pille.pekka@maaamet.ee Põlva vald
Rein Sundla peaspetsialist 675 0896 rein.sundla@maaamet.ee Rakvere linn
Ruth Milva peaspetsialist 665 0660 ruth.milva@maaamet.ee Tallinn
Siivi Kaart peaspetsialist 675 0103 siivi.kaart@maaamet.ee Pärnu linn
Sirje Allikmaa peaspetsialist 675 0883 sirje.allikmaa@maaamet.ee Jõhvi vald
Tiina Uus peaspetsialist 665 0769 tiina.uus@maaamet.ee Tartu linn
Üllar Kuhi peaspetsialist 665 0661 yllar.kuhi@maaamet.ee Tallinn
Ülle Meister peaspetsialist 665 0620 ylle.meister@maaamet.ee Tallinn
Unne Tomberg peaspetsialist 665 0691 unne.tomberg@maaamet.ee Tallinn
Urve Kenk peaspetsialist 675 0145 urve.kenk@maaamet.ee Rapla vald
Viive Paklar peaspetsialist 665 0645 viive.paklar@maaamet.ee Tallinn
Virge Ollema peaspetsialist 675 0142 virge.ollema@maaamet.ee Saaremaa vald

Katastriarhiivi büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Kristi Mägi juhataja 665 0665 kristi.magi@maaamet.ee Tallinn
Aire Nilb vanemspetsialist 665 0785 aire.nilb@maaamet.ee Tallinn
Anu Ruubel vanemspetsialist 675 0146 anu.ruubel@maaamet.ee Rapla vald
Inga Kuus vanemspetsialist 665 0649 inga.kuus@maaamet.ee Tallinn
Janely Kaevats peaspetsialist 665 0759 janely.kaevats@maaamet.ee Tartu linn
Kadri Tamm peaspetsialist 675 0851 kadri.tamm@maaamet.ee Tallinn
Kristiin Kaev vanemspetsialist 665 0655 kristiin.kaev@maaamet.ee Tallinn
Pille Peenemaa vanemspetsialist 665 0655 pille.peenemaa@maaamet.ee Tallinn
Terje Toom vanemspetsialist 665 0794 terje.toom@maaamet.ee Tallinn
Tiina Luberg vanemspetsialist 665 0799 tiina.luberg@maaamet.ee Tallinn
Vaike Küttis vanemspetsialist 665 0688 vaike.kyttis@maaamet.ee Tallinn
Virve Kurjamaa peaspetsialist 665 0636 virve.kurjamaa@maaamet.ee Tallinn

Katastri arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Priit Kuus juhataja 675 0843 priit.kuus@maaamet.ee Tartu linn
Kaidi Liiv peaspetsialist 675 0126 kaidi.liiv@maaamet.ee Tartu linn
Andres Lindemann peaspetsialist 665 0699 andres.lindemann@maaamet.ee Tallinn
Erik Valdmaa peaspetsialist 56977699 erik.valdmaa@maaamet.ee Põlva vald
Kristiina Ojamäe peaspetsialist 665 0697 kristiina.ojamae@maaamet.ee Tartu linn

Katastrimõõdistamise ja -kontrolli osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tõnu Kägo juhataja 675 0845 5121605 tonu.kago@maaamet.ee Pärnu linn
Francsisek Staškevitš nõunik 665 0754 francsisek.staskevits@maaamet.ee Tartu linn
Kaido Maasen peaspetsialist 675 0111 kaido.maasen@maaamet.ee Tartu linn
Ain Birk peaspetsialist 675 0825 56604279 ain.birk@maaamet.ee Haapsalu linn