Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Helen Ernesaks juhataja 665 0618 5178025 helen.ernesaks@maaamet.ee Tallinn
Veiko Vare haldusjuht 665 0666 53021740 veiko.vare@maaamet.ee Tallinn
Agu Truija haldustöötaja 53229134 agu.truija@maaamet.ee Tallinn
Helena Orusalu peaspetsialist 665 0605 5135559 helena.orusalu@maaamet.ee Tallinn
Tarmo Ruder peaspetsialist 665 0791 53092200 tarmo.ruder@maaamet.ee Tartu linn

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mari-Liis Tamme juhataja Töösuhe peatatud Tallinn
Marili Lehtmets jurist juhataja ülesannetes 675 0193 marili.lehtmets@maaamet.ee Tartu linn
Anneliina Siitan jurist 675 0112 anneliina.siitan@maaamet.ee Tartu linn
Anni Lehtmaa jurist Töösuhe peatatud Tallinn
Hellis Võsu jurist 675 0824 hellis.vosu@maaamet.ee Tartu linn
Kadri Vainomäe jurist 675 0853 kadri.vainomae@maaamet.ee Tallinn
Kaia Saar jurist 665 0614 kaia.saar@maaamet.ee Tallinn
Kaire Bamberg jurist 675 0823 kaire.bamberg@maaamet.ee Tallinn
Sven Haljas jurist 665 0783 sven.haljas@maaamet.ee Tartu linn

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Aigi Sarjas juhataja 665 0606 53326144 aigi.sarjas@maaamet.ee Tallinn
Ene Raudsepp nõunik 665 0686 ene.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Ülle Vadi nõunik 665 0607 ylle.vadi@maaamet.ee Tallinn
Kairit Paat personalijuht Töösuhe peatatud Tallinn
Annika Laaniste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Kristi Orav peaspetsialist 665 0608 kristi.orav@maaamet.ee Tallinn