Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tambet Tiits peadirektor 665 0601 tambet.tiits@maaamet.ee Tallinn
Triinu Rennu peadirektori asetäitja 665 0755 triinu.rennu@maaamet.ee Tartu linn
Artu Ellmann peadirektori asetäitja 665 0602 artu.ellmann@maaamet.ee Tallinn
Toomas Kutti nõunik 665 0616 53011387 toomas.kutti@maaamet.ee Tallinn
Karmen Kaukver nõunik 56945407 karmen.kaukver@maaamet.ee Tallinn
Maila Marka nõunik 665 0770 maila.marka@maaamet.ee Tallinn

Teabehalduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Iivi Väli juhataja 665 0682 iivi.vali@maaamet.ee Tallinn
Anneli Rohtoja juhiabi 665 0600 anneli.rohtoja@maaamet.ee Tallinn
Elli Kivi teabehalduse spetsialist 675 0107 elli.kivi@maaamet.ee Tartu linn
Irja-Gea Kukk teabehalduse peaspetsialist 665 0793 irja-gea.kukk@maaamet.ee Tallinn
Katrin Roosileht arhivaar 675 0854 katrin.roosileht@maaamet.ee Tallinn
Katrin Salujõe teabehalduse peaspetsialist 665 0696 katrin.salujoe@maaamet.ee Tallinn
Maili Kristal teabehalduse spetsialist 665 0603 maili.kristal@maaamet.ee Tallinn
Monika Palla teabehalduse peaspetsialist 675 0100 monika.palla@maaamet.ee Tartu linn

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Helen Ernesaks juhataja 5178025 helen.ernesaks@maaamet.ee Tallinn
Veiko Vare haldusjuht 53021740 veiko.vare@maaamet.ee Tallinn
Agu Truija haldustöötaja 53229134 agu.truija@maaamet.ee Tallinn
Helena Orusalu peaspetsialist 5135559 helena.orusalu@maaamet.ee Tallinn
Tarmo Ruder peaspetsialist 53092200 tarmo.ruder@maaamet.ee Tartu linn

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Aigi Sarjas juhataja 665 0606 53326144 aigi.sarjas@maaamet.ee Tallinn
Ene Raudsepp nõunik 665 0686 ene.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Ülle Vadi nõunik 665 0607 ylle.vadi@maaamet.ee Tallinn
Kairit Paat personalijuht Töösuhe peatatud Tallinn
Annika Laaniste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Kristi Orav peaspetsialist 665 0608 kristi.orav@maaamet.ee Tallinn