Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Aadressiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mall Leht juhataja 675 0852 56949693 mall.leht@maaamet.ee Tallinn
Keiti Pärn nõunik 665 0766 56886011 keiti.parn@maaamet.ee Tallinn
Andre Kaptein nõunik 675 0894 andre.kaptein@maaamet.ee Tallinn
Heili Talur vanemspetsialist 675 0153 heili.talur@maaamet.ee Tallinn
Kadri Konsap peaspetsialist 56994904 kadri.konsap@maaamet.ee Tartu linn
Kerli Nõu peaspetsialist 675 0870 kerli.nou@maaamet.ee Tallinn
Krista Roose vanemspetsialist 56940028 krista.roose@maaamet.ee Tallinn
Maarja Pokk peaspetsialist 56947015 maarja.pokk@maaamet.ee Tartu linn
Marko Raudsepp peaspetsialist 665 0779 marko.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Romario Siimer peaspetsialist 665 0637 56971127 romario.siimer@maaamet.ee Tallinn
Sirje Kaul peaspetsialist 675 0869 sirje.kaul@maaamet.ee Tallinn

Fotogramm-meetria osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Peep Kirsimäe juhataja 675 0841 peep.kirsimae@maaamet.ee Tallinn
Peep Krusberg nõunik 665 0621 peep.krusberg@maaamet.ee Tallinn
Mait Metsur nõunik 675 0842 mait.metsur@maaamet.ee Tallinn
Erkko Grünthal peaspetsialist 675 0861 erkko.grynthal@maaamet.ee Tallinn
Eva Nael peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Inger Jalakas peaspetsialist 675 0846 inger.jalakas@maaamet.ee Tallinn
Ott Rakkaselg peaspetsialist 665 0767 ott.rakkaselg@maaamet.ee Tallinn
Riho Matsin peaspetsialist 675 0846 riho.matsin@maaamet.ee Tallinn
Ruth Mikkor peaspetsialist 675 0846 ruth.mikkor@maaamet.ee Tallinn
Tanel Riips peaspetsialist 675 0837 tanel.riips@maaamet.ee Tallinn

Geoinformaatika osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Maili Hirlak juhataja 665 0610 56995151 maili.hirlak@maaamet.ee Tallinn
Kaire Veeperv peaspetsialist 5238805 kaire.veeperv@maaamet.ee Tartu linn
Katerina Klimenko peaspetsialist 56949160 katerina.klimenko@maaamet.ee Tartu linn
Martin Menert peaspetsialist 665 0652 martin.menert@maaamet.ee Tartu linn
Sirle Kangur peaspetsialist 56925171 sirle.kangur@maaamet.ee Tallinn

Ruumiandmeteenuste büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tanel Hurt juhataja 5691 1943 tanel.hurt@maaamet.ee Tartu linn
Age Sild peaspetsialist 675 0118 age.sild@maaamet.ee Tartu linn
Ene Jüriska peaspetsialist 675 0838 ene.juriska@maaamet.ee Tallinn
Katrin Lasberg peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Pille-Riin Meltsas peaspetsialist 56507223 pille-riin.meltsas@maaaamet.ee Tartu linn
Riina Retu peaspetsialist 665 0643 riina.retu@maaamet.ee Tallinn

Geoinfosüsteemide büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Sulev Õitspuu juhataja 675 0867 56970799 sulev.oitspuu@maaamet.ee Tallinn
Anari Jalakas peaspetsialist 675 0124 anari.jalakas@maaamet.ee Tartu linn
Andres Hiiemäe peaspetsialist 665 0758 andres.hiiemae@maaamet.ee Tartu linn
Andres Kasekamp peaspetsialist 56661668 andres.kasekamp@maaamet.ee Tartu linn
Hanno Kuus peaspetsialist 56974483 hanno.kuus@maaamet.ee Tallinn
Kalver Keskküla peaspetsialist 675 0108 kalver.keskkula@maaamet.ee Tartu linn
Kirke Narusk peaspetsialist 56924202 kirke.narusk@maaamet.ee Tallinn
Kristin Tamberg peaspetsialist 665 0723 56688121 kristin.tamberg@maaamet.ee Tartu linn
Kristjan Liiv peaspetsialist 675 0866 56272650 kristjan.liiv@maaamet.ee Pärnu linn
Mart Randmäe peaspetsialist 675 0134 mart.randmae@maaamet.ee Tartu linn
Triin Tajur peaspetsialist 56997612 triin.tajur@maaamet.ee Viljandi linn

Geodeesia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Karin Kollo juhataja 665 0765 56941205 karin.kollo@maaamet.ee Tallinn
Andres Rüdja nõunik 665 0659 andres.rudja@maaamet.ee Tallinn
Arvi Taru peaspetsialist 665 0615 arvi.taru@maaamet.ee Tallinn
Jaanus Metsar peaspetsialist 665 0674 jaanus.metsar@maaamet.ee Tartu linn
Priit Pihlak peaspetsialist 665 0619 53363197 priit.pihlak@maaamet.ee Tallinn
Toivo Tomingas peaspetsialist 665 0648 5106271 toivo.tomingas@maaamet.ee Tallinn

Geoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Reet Roosalu juhataja 665 0670 reet.roosalu@maaamet.ee Tallinn
Ivo Sibul nõunik 665 0775 ivo.sibul@maaamet.ee Tartu linn
Holger Ehrlich peaspetsialist 675 0194 holger.ehrlich@maaamet.ee Tartu linn
Kaja Tampuu vanemspetsialist 665 0634 kaja.tampuu@maaamet.ee Tallinn
Karmen Siim peaspetsialist 665 0695 Karmen.siim@maaamet.ee Tallinn
Mare Laan peaspetsialist 665 0639 mare.laan@maaamet.ee Tallinn
Pirje Pappel peaspetsialist 665 0633 pirje.pappel@maaamet.ee Tallinn
Reeli Silman peaspetsialist 665 0795 reeli.silman@maaamet.ee Tallinn
Silja Liibert vanemspetsialist 665 0692 silja.liibert@maaamet.ee Tallinn
Terje Sild peaspetsialist 675 0165 terje.sild@maaamet.ee Paide linn
Triin Hinnosaar peaspetsialist 665 0657 triin.hinnosaar@maaamet.ee Tallinn

Ruumiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Lea Pauts juhataja 675 0186 53017603 lea.pauts@maaamet.ee Tartu linn
Anu Kaljula nõunik 675 0863 anu.kaljula@maaamet.ee Tallinn
Olev Veskimäe nõunik 665 0717 56625936 olev.veskimae@maaamet.ee Tallinn
Aime Staškevitš peaspetsialist 665 0757 aime.staskevitch@maaamet.ee Tartu linn
Carmen Jaeski peaspetsialist 675 0856 carmen.jaeski@maaamet.ee Tallinn
Eleri Hirv peaspetsialist 675 0131 eleri.hirv@maaamet.ee Tartu linn
Eva Hohensee peaspetsialist 665 0743 eva.hohensee@maaamet.ee Tallinn
Even Heinväli peaspetsialist 675 0859 even.heinvali@maaamet.ee Tartu linn
Grete Lepa peaspetsialist 665 0740 grete.lepa@maaamet.ee Tallinn
Gretelis Liländer peaspetsialist 665 0741 gretelis.lilander@maaamet.ee Tallinn
Helen Köstner peaspetsialist 665 0742 helen.kostner@maaamet.ee Tallinn
Kea Kiiver peaspetsialist 675 0191 kea.kiiver@maaamet.ee Tartu linn
Maarja Viibur peaspetsialist 665 0719 maarja.viibur@maaamet.ee Tallinn
Margus Klementsov peaspetsialist 665 0739 margus.klementsov@maaamet.ee Tallinn
Mari-Liis Nikopensius peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Marko Pikkor peaspetsialist 665 0733 marko.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Meeli Tinno peaspetsialist 665 0738 meeli.tinno@maaamet.ee Tallinn
Mirjam Tombak peaspetsialist 665 0747 mirjam.tombak@maaamet.ee Tallinn
Monika Kõiv peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Monika Tomingas peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Nele Jäetma peaspetsialist 675 0119 nele.jaetma@maaamet.ee Tartu linn
Olavi Uus peaspetsialist 665 0736 olavi.uus@maaamet.ee Tallinn
Sirje Pikkor peaspetsialist 665 0735 sirje.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Tiia Koppel peaspetsialist 665 0780 tiia.koppel@maaamet.ee Tartu linn
Tuudur Tamme peaspetsialist 675 0192 tuudur.tamme@maaamet.ee Tartu linn
Uuve Liiv peaspetsialist 665 0718 uuve.liiv@maaamet.ee Tallinn
Virve Asperk peaspetsialist 665 0734 virve.asperk@maaamet.ee Tallinn

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mari-Liis Mikli juhataja 665 0663 56818794 mari-liis.mikli@maaamet.ee Tallinn
Anneliina Siitan jurist 675 0112 56822623 anneliina.siitan@maaamet.ee Tartu linn
Anni Lehtmaa jurist Töösuhe peatatud Tallinn
Hellis Võsu jurist 56822452 hellis.vosu@maaamet.ee Tartu linn
Kadri Vainomäe jurist 675 0853 56970246 kadri.vainomae@maaamet.ee Tallinn
Kaia Saar jurist 665 0614 56970572 kaia.saar@maaamet.ee Tallinn
Kaire Bamberg jurist 675 0823 56970814 kaire.bamberg@maaamet.ee Tartu linn
Marili Lehtmets jurist 675 0193 56822019 marili.lehtmets@maaamet.ee Tartu linn
Sven Haljas jurist 665 0783 56970784 sven.haljas@maaamet.ee Tartu linn

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Aigi Sarjas juhataja 665 0606 53326144 aigi.sarjas@maaamet.ee Tallinn
Ene Raudsepp nõunik 665 0686 56979367 ene.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Ülle Vadi nõunik 665 0607 ylle.vadi@maaamet.ee Tallinn
Kairit Paat personalijuht 665 0611 56979287 kairit.paat@maaamet.ee Tallinn
Annika Laaniste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn