Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Helen Ernesaks juhataja 665 0618 5178025 helen.ernesaks@maaamet.ee Tallinn
Veiko Vare haldusjuht 665 0666 53021740 veiko.vare@maaamet.ee Tallinn
Agu Truija haldustöötaja 53229134 agu.truija@maaamet.ee Tallinn
Helena Orusalu peaspetsialist 665 0605 5135559 helena.orusalu@maaamet.ee Tallinn
Irja-Gea Kukk peaspetsialist 665 0793 irja-gea.kukk@maaamet.ee Tallinn
Tarmo Ruder peaspetsialist 665 0791 53092200 tarmo.ruder@maaamet.ee Tartu linn

Dokumendihalduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Iivi Väli juhataja 665 0682 iivi.vali@maaamet.ee Tallinn
Elli Kivi peaspetsialist 675 0107 elli.kivi@maaamet.ee Tartu linn
Katrin Roosileht arhivaar 675 0854 katrin.roosileht@maaamet.ee Tallinn
Katrin Salujõe peaspetsialist 665 0696 katrin.salujoe@maaamet.ee Tallinn
Maret Truija peaspetsialist 665 0603 maret.truija@maaamet.ee Tallinn
Monika Juhanson peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Monika Palla peaspetsialist 675 0100 monika.palla@maaamet.ee Tartu linn