Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Aadressiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mall Kivisalu juhataja 675 0852 mall.kivisalu@maaamet.ee Tallinn
Keiti Pärn nõunik 665 0766 keiti.parn@maaamet.ee Tallinn
Andre Kaptein vanemspetsialist 675 0894 andre.kaptein@maaamet.ee Tallinn
Kerli Nõu peaspetsialist 675 0870 kerli.nou@maaamet.ee Tallinn
Krista Roose vanemspetsialist 665 0642 krista.roose@maaamet.ee Tallinn
Marko Raudsepp peaspetsialist 665 0779 marko.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Priit Gutman peaspetsialist 675 0868 priit.gutman@maaamet.ee Tallinn
Sirje Kaul vanemspetsialist 675 0869 sirje.kaul@maaamet.ee Tallinn

Fotogramm-meetria osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Peep Kirsimäe juhataja 675 0841 peep.kirsimae@maaamet.ee Tallinn
Peep Krusberg nõunik 665 0621 peep.krusberg@maaamet.ee Tallinn
Mait Metsur nõunik 675 0842 mait.metsur@maaamet.ee Tallinn
Erkko Grünthal peaspetsialist 675 0861 erkko.grynthal@maaamet.ee Tallinn
Eva Nael peaspetsialist 665 0767 eva.nael@maaamet.ee Tallinn
Inger Jalakas peaspetsialist 675 0846 inger.jalakas@maaamet.ee Tallinn
Jaan Elisson peaspetsialist 665 0767 jaan.elisson@maaamet.ee Tallinn
Riho Matsin peaspetsialist 675 0846 riho.matsin@maaamet.ee Tallinn
Ruth Mikkor peaspetsialist 675 0846 ruth.mikkor@maaamet.ee Tallinn
Tanel Riips peaspetsialist 675 0837 tanel.riips@maaamet.ee Tallinn

Geoinformaatika osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mariliis Aren juhataja 665 0652 56826605 mariliis.aren@maaamet.ee Tallinn
Triin Tajur peaspetsialist triin.tajur@maaamet.ee Viljandi linn

Ruumiandmeteenuste büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tanel Hurt juhataja 675 0125 tanel.hurt@maaamet.ee Tartu linn
Age Sild peaspetsialist 675 0118 age.sild@maaamet.ee Tartu linn
Ene Jüriska peaspetsialist 675 0838 ene.juriska@maaamet.ee Tallinn
Katrin Lasberg peaspetsialist 665 0761 katrin.lasberg@maaamet.ee Tartu linn
Riina Retu peaspetsialist 665 0643 riina.retu@maaamet.ee Tallinn

Geoinfosüsteemide büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Sulev Õitspuu juhataja 675 0867 sulev.oitspuu@maaamet.ee Tallinn
Andres Hiiemäe peaspetsialist 665 0758 andres.hiiemae@maaamet.ee Tartu linn
Ants Vain peaspetsialist 675 0847 ants.vain@maaamet.ee Tallinn
Hando-Laur Habicht peaspetsialist 675 0124 hando-laur.habicht@maaamet.ee Tartu linn
Hanno Kuus peaspetsialist 665 0651 hanno.kuus@maaamet.ee Tallinn
Kalver Keskküla peaspetsialist 675 0108 kalver.keskkula@maaamet.ee Tartu linn
Kirke Narusk peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Kristin Tamberg peaspetsialist 665 0723 kristin.tamberg@maaamet.ee Tartu linn
Kristjan Liiv peaspetsialist 675 0866 56272650 kristjan.liiv@maaamet.ee Pärnu linn
Maili Hirlak peaspetsialist 665 0610 maili.hirlak@maaamet.ee Tallinn
Mart Randmäe peaspetsialist 675 0134 mart.randmae@maaamet.ee Tartu linn
Olga Timašjova peaspetsialist 665 0698 olga.timasjova@maaamet.ee Tallinn

Geodeesia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Karin Kollo juhataja 665 0765 56941205 karin.kollo@maaamet.ee Tallinn
Priit Pihlak nõunik 665 0619 53363197 priit.pihlak@maaamet.ee Tallinn
Arvi Taru peaspetsialist 665 0615 arvi.taru@maaamet.ee Tallinn
Helle Major peaspetsialist 665 0635 helle.major@maaamet.ee Tallinn
Jaanus Metsar peaspetsialist 665 0674 jaanus.metsar@maaamet.ee Tallinn
Toivo Tomingas peaspetsialist 665 0648 5106271 toivo.tomingas@maaamet.ee Tallinn
Tõnis Oja peaspetsialist 665 0669 tonis.oja@maaamet.ee Tallinn

Geoloogia osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Reet Roosalu juhataja 665 0670 reet.roosalu@maaamet.ee Tallinn
Ivo Sibul nõunik 665 0775 ivo.sibul@maaamet.ee Tartu linn
Holger Ehrlich vanemspetsialist 665 0775 holger.ehrlich@maaamet.ee Tartu linn
Kaja Tampuu vanemspetsialist 665 0634 kaja.tampuu@maaamet.ee Tallinn
Karmen Siim vanemspetsialist 665 0695 Karmen.siim@maaamet.ee Tallinn
Liisa Maidla vanemspetsialist 665 0676 liisa.maidla@maaamet.ee Tallinn
Mare Laan peaspetsialist 665 0639 mare.laan@maaamet.ee Tallinn
Pirje Pappel peaspetsialist 665 0633 pirje.pappel@maaamet.ee Tallinn
Reeli Silman peaspetsialist 665 0795 reeli.silman@maaamet.ee Tallinn
Silja Liibert vanemspetsialist 665 0692 silja.liibert@maaamet.ee Tallinn
Terje Sild peaspetsialist 675 0165 terje.sild@maaamet.ee Paide linn
Triin Hinnosaar vanemspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn

Ruumiandmete osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Lea Pauts juhataja 675 0186 53017603 lea.pauts@maaamet.ee Tartu linn
Anu Kaljula nõunik 675 0863 anu.kaljula@maaamet.ee Tallinn
Olev Veskimäe nõunik 665 0717 56625936 olev.veskimae@maaamet.ee Tallinn
Aime Staškevitš peaspetsialist 665 0757 aime.staskevitch@maaamet.ee Tartu linn
Ann Tooming peaspetsialist 665 0638 ann.tooming@maaamet.ee Tallinn
Carmen Jaeski peaspetsialist 675 0856 carmen.jaeski@maaamet.ee Tallinn
Eleri Hirv peaspetsialist 675 0131 eleri.hirv@maaamet.ee Tartu linn
Eteri Eha peaspetsialist 665 0707 eteri.eha@maaamet.ee Tallinn
Eva Hohensee peaspetsialist 665 0743 eva.hohensee@maaamet.ee Tallinn
Even Heinväli peaspetsialist 675 0859 even.heinvali@maaamet.ee Tartu linn
Grete Lepa peaspetsialist 665 0740 grete.lepa@maaamet.ee Tallinn
Gretelis Liländer peaspetsialist 665 0741 gretelis.lilander@maaamet.ee Tallinn
Helen Köstner peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Kea Kiiver peaspetsialist 675 0191 kea.kiiver@maaamet.ee Tartu linn
Maarja Viibur peaspetsialist 665 0719 maarja.viibur@maaamet.ee Tallinn
Marek Karm peaspetsialist 665 0752 marek.karm@maaamet.ee Tallinn
Margus Klementsov peaspetsialist 665 0739 margus.klementsov@maaamet.ee Tallinn
Mari-Liis Nikopensius peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Marko Pikkor peaspetsialist 665 0733 marko.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Meeli Tinno peaspetsialist 665 0738 meeli.tinno@maaamet.ee Tallinn
Mirjam Tombak peaspetsialist 665 0747 mirjam.tombak@maaamet.ee Tallinn
Monika Kõiv peaspetsialist 665 0716 monika.koiv@maaamet.ee Tallinn
Monika Tomingas peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Nele Jäetma peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Olavi Uus peaspetsialist 665 0736 olavi.uus@maaamet.ee Tallinn
Sirje Pikkor peaspetsialist 665 0735 sirje.pikkor@maaamet.ee Tallinn
Tiia Koppel peaspetsialist 665 0780 tiia.koppel@maaamet.ee Tartu linn
Tuudur Tamme peaspetsialist 675 0192 tuudur.tamme@maaamet.ee Tartu linn
Uuve Liiv peaspetsialist 665 0718 uuve.liiv@maaamet.ee Tallinn
Virve Asperk peaspetsialist 665 0734 virve.asperk@maaamet.ee Tallinn