Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Kinnisvara hindamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Andres Juss juhataja 665 0623 5159449 andres.juss@maaamet.ee Tallinn
Ülleke Eerik nõunik 665 0626 ylleke.eerik@maaamet.ee Tallinn
Britt Suits peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Epp Rohtla peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Johannes Nõupuu peaspetsialist 665 0678 johannes.noupuu@maaamet.ee Tallinn
Katrin Inno peaspetsialist 665 0622 katrin.inno@maaamet.ee Tallinn
Vahur Tambaum peaspetsialist 665 0764 vahur.tambaum@maaamet.ee Tallinn

Maakorralduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Merje Krinal juhataja 665 0753 53066247 merje.krinal@maaamet.ee Tartu linn
Maarja Virks nõunik 665 0673 51987295 maarja.virks@maaamet.ee Tallinn
Ivika Sootla nõunik 675 0850 53853607 ivika.sootla@maaamet.ee Tartu linn
Kalev Müür peaspetsialist 675 0148 kalev.myyr@maaamet.ee Tartu linn
Märt Torop peaspetsialist 675 0822 53683100 mart.torop@maaamet.ee Tartu linn
Reelika Piik peaspetsialist 665 0788 58558074 reelika.piik@maaamet.ee Tartu linn
Silver Ao peaspetsialist 675 0168 56927708 silver.ao@maaamet.ee Tartu linn
Tiiu Vaus peaspetsialist 675 0179 tiiu.vaus@maaamet.ee Tartu linn
Triinu Suits peaspetsialist 675 0190 triinu.suits@maaamet.ee Tartu linn

Maareformi osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Maire Salu juhataja 675 0877 56215796 maire.salu@maaamet.ee Viljandi linn
Raul Ermus juhataja asetäitja 675 0821 raul.ermus@maaamet.ee Tartu linn
Anu Sootla nõunik 675 0831 56509402 anu.sootla@maaamet.ee Tartu linn
Sirje Siruli-Makko nõunik 675 0875 sirje.siruli-makko@maaamet.ee Viljandi linn
Ene Lellep peaspetsialist 56215558 ene.lellep@maaamet.ee Põlva vald
Heli Kralle peaspetsialist 56214731 heli.kralle@maaamet.ee Viljandi linn

Riigimaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Katrin Kass juhataja 665 0776 katrin.kass@maaamet.ee Tartu linn
Henri Kivimaa nõunik 675 0828 henri.kivimaa@maaamet.ee Tartu linn
Ingrit Künnapas nõunik Töösuhe peatatud Tartu linn
Aili Vaher peaspetsialist 675 0817 aili.vaher@maaamet.ee Tartu linn
Eva Männiste peaspetsialist 675 0178 eva.manniste@maaamet.ee Võru linn
Ingrid Tust peaspetsialist 665 0117 ingrid.tust@maaamet.ee Tartu linn
Kati Banhard peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Kristiina Kutsar peaspetsialist 675 0116 kristiina.kutsar@maaamet.ee Tartu linn
Liisa Mälk peaspetsialist 665 0789 liisa.malk@maaamet.ee Tartu linn
Maarika Anger peaspetsialist 675 0884 maarika.anger@maaamet.ee Jõhvi vald
Mailin Tamm peaspetsialist 665 0777 mailin.tamm@maaamet.ee Tartu linn
Marje Green peaspetsialist 56214120 marje.green@maaamet.ee Viljandi linn
Merili Rajaleid peaspetsialist 675 0169 merili.rajaleid@maaamet.ee Tartu linn
Siiri Ahman vanemspetsialist 675 0155 siiri.ahman@maaamet.ee Põlva vald

Eramaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Anne Toom juhataja 675 0830 53019793 anne.toom@maaamet.ee Põlva vald
Alo Reidolv nõunik 665 0650 alo.reidolv@maaamet.ee Tallinn
Inge Kottisse nõunik 675 0159 inge.kottisse@maaamet.ee Tartu linn
Aivar Napritson peaspetsialist 675 0161 53036660 aivar.napritson@maaamet.ee Tartu linn
Anne Milsaar peaspetsialist 675 0105 anne.milsaar@maaamet.ee Rapla vald
Annika Prei peaspetsialist 675 0129 5201606 annika.prei@maaamet.ee Saaremaa vald
Galina Paaps peaspetsialist 675 0880 galina.paaps@maaamet.ee Jõhvi vald
Katrin Naan peaspetsialist 675 0836 katrin.naan@maaamet.ee Haapsalu linn
Küllike Riisna peaspetsialist 675 0173 kullike.riisna@maaamet.ee Hiiumaa vald
Maria Ott peaspetsialist 665 0654 maria.ott@maaamet.ee Tallinn
Marika Jefimova peaspetsialist 665 0658 marika.jefimova@maaamet.ee Tallinn
Marje Uusküla peaspetsialist 665 0653 marje.uuskula@maaamet.ee Tallinn
Ruth Nerut peaspetsialist 675 0887 ruth.nerut@maaamet.ee Jõhvi vald

Munitsipaalmaade büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Andrus Ründal juhataja 675 0156 andrus.ryndal@maaamet.ee Rapla vald
Marju Reinberg nõunik 675 0177 marju.reinberg@maaamet.ee Hiiumaa vald
Karin Künnapuu peaspetsialist 675 0879 karin.kunnapuu@maaamet.ee Viljandi linn
Karmen Villemson peaspetsialist 675 0818 karmen.villemson@maaamet.ee Tartu linn
Kätlin Müür peaspetsialist 675 0632 katlin.muur@maaamet.ee Tartu linn
Mati Jääger peaspetsialist 675 0164 mati.jaager@maaamet.ee Tartu linn
Reet Sarjas peaspetsialist 665 0631 reet.sarjas@maaamet.ee Paide linn
Tiia Oras peaspetsialist 675 0886 tiia.oras@maaamet.ee Jõhvi vald
Ülle Lammertson peaspetsialist 665 0664 ulle.lammertson@maaamet.ee Tallinn

Maatoimingute osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mai Lind juhataja 665 0771 mai.lind@maaamet.ee Tartu linn

Kasutusõiguste ja maade arvestuse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tea Faber juhataja 675 0888 tea.faber@maaamet.ee Tartu linn
Annika Arro peaspetsialist 675 0180 annika.arro@maaamet.ee Tallinn
Daisy Indriko vanemspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Inga Kredemann vanemspetsialist 675 0171 inga.kredemann@maaamet.ee Tartu linn
Kärt Kivitar nõunik 675 0137 kart.kivitar@maaamet.ee Tartu linn
Mari-Liis Kõõra peaspetsialist 675 0170 mari-liis.koora@maaamet.ee Tartu linn
Marin Must peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Merilin Heinsoo peaspetsialist 665 0768 merilin.heinsoo@maaamet.ee Tartu linn
Merli Virk peaspetsialist 675 0106 merli.virk@maaamet.ee Tartu linn
Mihkel Agarmaa peaspetsialist 675 0808 mihkel.agarmaa@maaamet.ee Tartu linn
Tiiu Arula peaspetsialist 675 0109 tiiu.arula@maaamet.ee Rapla vald
Tiiu Vares peaspetsialist 675 0860 tiiu.vares@maaamet.ee Tartu linn

Planeeringute ja ehitusprojektide büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Kristi Kivimaa juhataja 675 0127 kristi.kivimaa@maaamet.ee Tartu linn
Kadi Naar peaspetsialist 665 0772 kadi.naar@maaamet.ee Viljandi linn
Kadri Tani peaspetsialist 665 0763 kadri.tani@maaamet.ee Tartu linn
Kaili Ojaperv peaspetsialist 675 0132 kaili.ojaperv@maaamet.ee Tartu linn
Maaja Zolk peaspetsialist 675 0829 maaja.zolk@maaamet.ee Tallinn
Margot Semilarski peaspetsialist 675 0119 margot.semilarski@maaamet.ee Tartu linn
Tuuli Saar peaspetsialist 675 0827 tuuli.saar@maaamet.ee Tartu linn

Riigimaa haldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tiina Vooro juhataja 665 0762 tiina.vooro@maaamet.ee Tartu linn
Heleri Kivi nõunik 675 0152 heleri.kivi@maaamet.ee Tartu linn
Hele Räim nõunik 665 0782 hele.raim@maaamet.ee Tartu linn
Kaidi Liiv peaspetsialist 675 0126 kaidi.liiv@maaamet.ee Tartu linn
Aivi Saag peaspetsialist 675 0816 56963166 aivi.saag@maaamet.ee Tartu linn
Anu Jürgenson peaspetsialist 675 0128 anu.jyrgenson@maaamet.ee Tartu linn
Asta Albert peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Eveli Kask peaspetsialist 665 0798 eveli.kask@maaamet.ee Tartu linn
Gustav Madis peaspetsialist 675 0113 gustav.madis@maaamet.ee Tallinn
Kaja Hakkaja peaspetsialist 675 0160 kaja.hakkaja@maaamet.ee Tartu linn
Karin Silm peaspetsialist 665 0679 karin.silm@maaamet.ee Tallinn
Katri Viilik peaspetsialist 675 0865 katri.viilik@maaamet.ee Tartu linn
Kelly Mölder peaspetsialist 675 0174 kelly.molder@maaamet.ee Tartu linn
Kerli Lõhmus peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Lilli Põesaste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Maren Hõbejärv peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Merike Toose peaspetsialist 675 0140 5184701 merike.toose@maaamet.ee Saaremaa vald
Merilyn Kasepuu peaspetsialist 665 0781 merilyn.kasepuu@maaamet.ee Tartu linn
Mirjam Landra peaspetsialist Töösuhe peatatud Tartu linn
Sandra Jürgens peaspetsialist 675 0101 sandra.jurgens@maaamet.ee Tartu linn
Terje Liivak peaspetsialist terje.liivak@maaamet.ee
Tiina Harjo peaspetsialist 675 0889 tiina.harjo@maaamet.ee Jõhvi vald

Katastri kvaliteediosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tõnu Kägo juhataja 675 0845 5121605 tonu.kago@maaamet.ee Pärnu linn
Eneli Pajupuu peaspetsialist 675 0899 eneli.pajupuu@maaamet.ee Rakvere linn
Külli Hermann peaspetsialist 675 0141 kylli.hermann@maaamet.ee Saaremaa vald
Margus Forsel peaspetsialist 675 0189 56938806 margus.forsel@maaamet.ee Pärnu linn
Mart Ojamäe peaspetsialist 675 0166 56829250 mart.ojamae@maaamet.ee Valga vald

Katastri registriosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mirja Luik juhataja 675 0874 53459823 mirja.luik@maaamet.ee Viljandi linn
Piret Kruusimaa juhataja asetäitja 675 0862 piret.kruusimaa@maaamet.ee Rakvere linn
Alo Kotka nõunik 675 0144 alo.kotka@maaamet.ee Rapla vald
Heidi Tali nõunik 665 0689 heidi.tali@maaamet.ee Tallinn
Ain Birk peaspetsialist 675 0825 ain.birk@maaamet.ee Haapsalu linn
Aira Alasi peaspetsialist 675 0143 aira.alasi@maaamet.ee Saaremaa vald
Andres Pukk peaspetsialist 675 0136 andres.pukk@maaamet.ee Pärnu linn
Anzelika Kask peaspetsialist 675 0876 anzelika.kask@maaamet.ee Viljandi linn
Arpo Sõber peaspetsialist 675 0881 arpo.sober@maaamet.ee Jõhvi vald
Elen Elias peaspetsialist 675 0167 elen.elias@maaamet.ee Valga vald
Elina Aas peaspetsialist 675 0149 elina.aas@maaamet.ee Jõgeva vald
Erik Jõgi peaspetsialist 665 0760 erik.jogi@maaamet.ee Tartu linn
Eve Rõõmus peaspetsialist 665 0774 eve.roomus@maaamet.ee Tartu linn
Heli Maripuu peaspetsialist 675 0158 heli.maripuu@maaamet.ee Pärnu linn
Herbely Nõgols peaspetsialist 675 0873 herbely.nogols@maaamet.ee Viljandi linn
Hille Kokk peaspetsialist 675 0176 hille.kokk@maaamet.ee Võru linn
Irina Sõber peaspetsialist 675 0882 irina.sober@maaamet.ee Jõhvi vald
Jana Rumask peaspetsialist 665 0627 jana.rumask@maaamet.ee Tallinn
Juta Luik peaspetsialist 675 0187 juta.luik@maaamet.ee Saaremaa vald
Kaarel Teppan peaspetsialist 675 0150 kaarel.teppan@maaamet.ee Jõgeva vald
Krista Tukk peaspetsialist 665 0694 krista.tukk@maaamet.ee Tallinn
Liia Lausma peaspetsialist 675 0825 liia.lausma@maaamet.ee Haapsalu linn
Liina Kruus peaspetsialist 675 0801 liina.kruus@maaamet.ee Hiiumaa vald
Liina Raist peaspetsialist 675 0139 liina.raist@maaamet.ee Pärnu linn
Malle Tammeste peaspetsialist 665 0662 malle.tammeste@maaamet.ee Tallinn
Margus Luude peaspetsialist 675 0157 margus.luude@maaamet.ee Põlva vald
Meelika Rohtla peaspetsialist 675 0102 meelika.rohtla@maaamet.ee Võru linn
Milja Tätte peaspetsialist 665 0644 milja.tatte@maaamet.ee Tallinn
Pille Pekka peaspetsialist 675 0154 pille.pekka@maaamet.ee Põlva vald
Rein Sundla peaspetsialist 675 0896 rein.sundla@maaamet.ee Rakvere linn
Ruth Milva peaspetsialist 665 0660 ruth.milva@maaamet.ee Tallinn
Siivi Kaart peaspetsialist 675 0103 siivi.kaart@maaamet.ee Pärnu linn
Sirje Allikmaa peaspetsialist 675 0883 sirje.allikmaa@maaamet.ee Jõhvi vald
Tiina Oeselg nõunik 675 0188 tiina.oeselg@maaamet.ee Tallinn
Tiina Talisoo peaspetsialist 675 0147 tiina.talisoo@maaamet.ee Rapla vald
Tiina Uus peaspetsialist 665 0769 tiina.uus@maaamet.ee Tartu linn
Üllar Kuhi peaspetsialist 665 0661 yllar.kuhi@maaamet.ee Tallinn
Ülle Meister peaspetsialist 665 0620 ylle.meister@maaamet.ee Tallinn
Urve Kenk peaspetsialist 675 0145 urve.kenk@maaamet.ee Rapla vald
Virge Ollema peaspetsialist 675 0142 virge.ollema@maaamet.ee Saaremaa vald

Katastriarhiivi büroo

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Kristi Mägi juhataja 665 0665 kristi.magi@maaamet.ee Tallinn
Aire Nilb vanemspetsialist 665 0785 aire.nilb@maaamet.ee Tallinn
Anu Ruubel vanemspetsialist 675 0146 anu.ruubel@maaamet.ee Rapla vald
Inga Kuus vanemspetsialist 665 0649 inga.kuus@maaamet.ee Tallinn
Janely Kaevats vanemspetsialist 665 0759 janely.kaevats@maaamet.ee Tartu linn
Kadri Tamm vanemspetsialist 675 0851 kadri.tamm@maaamet.ee Tallinn
Kristiin Kaev vanemspetsialist 665 0655 kristiin.kaev@maaamet.ee Tallinn
Pille Peenemaa vanemspetsialist 665 0655 pille.peenemaa@maaamet.ee Tallinn
Reet Seier vanemspetsialist 675 0851 reet.seier@maaamet.ee Tallinn
Terje Toom vanemspetsialist 665 0794 terje.toom@maaamet.ee Tallinn
Tiina Luberg vanemspetsialist 665 0799 tiina.luberg@maaamet.ee Tallinn
Urmas Sepp peaspetsialist 665 0750 urmas.sepp@maaamet.ee Tartu linn
Vaike Küttis vanemspetsialist 665 0688 vaike.kyttis@maaamet.ee Tallinn
Virve Kurjamaa peaspetsialist 665 0636 virve.kurjamaa@maaamet.ee Tallinn

Katastri teabe- ja arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Priit Kuus juhataja 675 0843 priit.kuus@maaamet.ee Tartu linn
Andres Lindemann peaspetsialist 665 0699 andres.lindemann@maaamet.ee Tallinn
Erik Valdmaa peaspetsialist 665 0787 erik.valdmaa@maaamet.ee Tartu linn
Kristiina Ojamäe peaspetsialist 665 0697 kristiina.ojamae@maaamet.ee Tartu linn
Unne Tomberg peaspetsialist 665 0691 unne.tomberg@maaamet.ee Tallinn
Viive Paklar peaspetsialist 665 0645 viive.paklar@maaamet.ee Tallinn

Katastrimõõdistamise kontrolli osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Francsisek Staškevitš juhataja 665 0754 56829252 francsisek.staskevits@maaamet.ee Tartu linn
Kaido Maasen peaspetsialist 675 0111 kaido.maasen@maaamet.ee Tartu linn
Asso Pajo peaspetsialist 665 0647 56829251 asso.pajo@maaamet.ee Tallinn
Janek Jakoby peaspetsialist 665 0773 janek.jakoby@maaamet.ee Tartu linn
Kalle Rohtmets peaspetsialist 675 0122 kalle.rohtmets@maaamet.ee Tartu linn
Lauri Aru peaspetsialist 675 0809 56829253 lauri.aru@maaamet.ee Rakvere linn
Lauri Nõukas peaspetsialist 665 0684 lauri.noukas@maaamet.ee Tallinn
Ülle Arumäe peaspetsialist 675 0138 56829254 ylle.arumae@maaamet.ee Pärnu linn

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Aigi Sarjas juhataja 665 0606 53326144 aigi.sarjas@maaamet.ee Tallinn
Ene Raudsepp nõunik 665 0686 ene.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Ülle Vadi nõunik 665 0607 ylle.vadi@maaamet.ee Tallinn
Kairit Paat personalijuht Töösuhe peatatud Tallinn
Annika Laaniste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn
Kristi Orav peaspetsialist 665 0608 kristi.orav@maaamet.ee Tallinn