Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Teabehalduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Iivi Väli juhataja 665 0682 iivi.vali@maaamet.ee Tallinn
Anneli Rohtoja juhiabi 665 0600 56941220 anneli.rohtoja@maaamet.ee Tallinn
Elli Kivi teabehalduse spetsialist 675 0107 elli.kivi@maaamet.ee Tartu linn
Irja-Gea Kukk teabehalduse peaspetsialist 665 0793 irja-gea.kukk@maaamet.ee Tallinn
Katrin Roosileht arhivaar 675 0854 katrin.roosileht@maaamet.ee Tallinn
Katrin Salujõe teabehalduse peaspetsialist 56917753 katrin.salujoe@maaamet.ee Tallinn
Maili Kristal teabehalduse spetsialist 665 0603 maili.kristal@maaamet.ee Tallinn
Monika Palla teabehalduse peaspetsialist 675 0100 56918098 monika.palla@maaamet.ee Tartu linn

Õigusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Mari-Liis Mikli juhataja 665 0663 56818794 mari-liis.mikli@maaamet.ee Tallinn
Anneliina Siitan jurist 675 0112 56822623 anneliina.siitan@maaamet.ee Tartu linn
Anni Lehtmaa jurist Töösuhe peatatud Tallinn
Hellis Võsu jurist 56822452 hellis.vosu@maaamet.ee Tartu linn
Kadri Vainomäe jurist 675 0853 56970246 kadri.vainomae@maaamet.ee Tallinn
Kaia Saar jurist 665 0614 56970572 kaia.saar@maaamet.ee Tallinn
Kaire Bamberg jurist 675 0823 56970814 kaire.bamberg@maaamet.ee Tartu linn
Marili Lehtmets jurist 675 0193 56822019 marili.lehtmets@maaamet.ee Tartu linn
Sven Haljas jurist 665 0783 56970784 sven.haljas@maaamet.ee Tartu linn

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Aigi Sarjas juhataja 665 0606 53326144 aigi.sarjas@maaamet.ee Tallinn
Ene Raudsepp nõunik 665 0686 56979367 ene.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Ülle Vadi nõunik 665 0607 ylle.vadi@maaamet.ee Tallinn
Kairit Paat personalijuht 665 0611 56979287 kairit.paat@maaamet.ee Tallinn
Annika Laaniste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn