Sa oled siin

Maa-amet

Mustamäe tee 51, 10621Tallinn

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis on Maa-amet klientidele avatud
E–N kell 9.00–16.00
R kell 9.00–15.00

Kliki pildil, et avada kaardirakendus
Maa-ameti peamaja Tallinnas Mustamäe tee 51 (Foto: Maa-amet)
Kliki pildil, et näha suuremalt

Maaüksuste andmete kohta tekkivate küsimustega pöördu kataster@maaamet.ee või infotelefonil 675 0810

 

Kontaktid

Juhtkond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Tambet Tiits peadirektor 665 0601 tambet.tiits@maaamet.ee Tallinn
Triinu Rennu peadirektori asetäitja 665 0755 triinu.rennu@maaamet.ee Tartu linn
Artu Ellmann peadirektori asetäitja 665 0602 artu.ellmann@maaamet.ee Tallinn
Toomas Kutti nõunik 665 0616 53011387 toomas.kutti@maaamet.ee Tallinn
Maila Marka nõunik 665 0770 maila.marka@maaamet.ee Tallinn
Anu Ots nõunik 665 0630 5061790 anu.ots@maaamet.ee Tallinn
Veronika Ilsjan nõunik 56833535 veronika.Ilsjan@maaamet.ee Tallinn

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Asukoht
Aigi Sarjas juhataja 665 0606 53326144 aigi.sarjas@maaamet.ee Tallinn
Ene Raudsepp nõunik 665 0686 56979367 ene.raudsepp@maaamet.ee Tallinn
Ülle Vadi nõunik 665 0607 ylle.vadi@maaamet.ee Tallinn
Kairit Paat personalijuht 665 0611 56979287 kairit.paat@maaamet.ee Tallinn
Annika Laaniste peaspetsialist Töösuhe peatatud Tallinn