Sa oled siin

Eelteade Maa-ameti WMS aluskaardi teenuste kasutajatele

Teade on mõeldud eelkõige ettevõtetele ja arendajatele, kes kasutavad infosüsteemide või veebikaartide osana järgmiseid Maa-ameti WMS-teenuseid:

Maa-amet uuendab veebruaris Kaart-nimelise aluskaardi kujundust ja sisu. Olenevalt sellest, kuidas on aluskaart WMS infosüsteemidesse ja veebikaartidesse integreeritud, võib see kaasa tuua süsteemide järeleaitamise vajaduse.

Täpse kuupäeva selgudes anname sellest eraldi teada. Kes soovib seda infot oma e-postkasti, palume anda endast märku aadressile sulev.oitspuu@maaamet.ee.

Uueneva WMS-i struktuur » (373.85 KB, PDF)


Pilt: Vana vs uus kaart mõõtkavas 1:15 000

 


Pilt: Vana vs uus kaart mõõtkavas 1:250 000

 

Lisainfo:
Sulev Õitspuu, geoinfosüsteemide büroo juhataja, sulev.oitspuu@maaamet.ee

 

Veel uudiseid samal teemal

05.10.2018

Avaandmed Garage48 võitjatiimi rakenduses

Möödunud nädalavahetusel toimunud kaitsevaldkonna Garage48 Defence Makeathoni üks võitjatiimidest kasutas oma idee teostamiseks Maa-ameti pakutavaid tasuta kõigile avatud kaardiandmeid (avaandmed).

03.07.2018

Mahemesilad said kaardile

Organic Estonia algatusel sündinud mahealade kaardikiht on saanud täiendust: lisaks mahepõllumaadele ja -korjealadele on lisandunud ka mahemesilased. "Need, kes kaarti üldiselt vaatavad, tuletavad meelde, et ka mesindus on oluline," kommenteerib Eesti Mesinike Liidu juhatuse liige Aleksander Kilk. "Mesi iseendast on ju praktiliselt puhas toode."