Sa oled siin

Eelteade Maa-ameti WMS aluskaardi teenuste kasutajatele

Teade on mõeldud eelkõige ettevõtetele ja arendajatele, kes kasutavad infosüsteemide või veebikaartide osana järgmiseid Maa-ameti WMS-teenuseid:

Maa-amet uuendab veebruaris Kaart-nimelise aluskaardi kujundust ja sisu. Olenevalt sellest, kuidas on aluskaart WMS infosüsteemidesse ja veebikaartidesse integreeritud, võib see kaasa tuua süsteemide järeleaitamise vajaduse.

Täpse kuupäeva selgudes anname sellest eraldi teada. Kes soovib seda infot oma e-postkasti, palume anda endast märku aadressile sulev.oitspuu@maaamet.ee.

Uueneva WMS-i struktuur » (373.85 KB, PDF)


Pilt: Vana vs uus kaart mõõtkavas 1:15 000

 


Pilt: Vana vs uus kaart mõõtkavas 1:250 000

 

Lisainfo:
Sulev Õitspuu, geoinfosüsteemide büroo juhataja, sulev.oitspuu@maaamet.ee

 

Veel uudiseid samal teemal

29.05.2020

Maa-amet esindab Eestit rahvusvahelises ruumiandmeteenuste projektis

Maa-amet osaleb rahvusvahelises projektis “A Geospatially Enabled Ecosystem for Europe,” mille eesmärk on luua tööriistad ja rakendusliidesed, mis ühendavad riikide ruumiandmed ja aitavad luua uusi lahendusi nende paremaks tõlgendamiseks.

26.05.2020

Eesti maheala suurenes 2019. aastal

Eesti maheala on suurenenud ja tõusnud on mahe mesilasperede arv, selgus Organic Estonia algatusel sündinud Mahealade kaardi andmete uuendamisel. Eesti mahealade suurendamise eesmärk on eristuda maailmas puhta loodusega riigina ning mahealade kaart on selle üheks faktiliseks tõestuseks.