Sa oled siin

Kinnisvara Guru 2016 tiitli pälvis Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits

Tallinnas toimunud 15. rahvusvahelisel kinnisvarakonverentsil kuulutati välja Kinnisvara Guru 2016 ja selle tiitli pälvis Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits pikaajalise tegevuse eest hindajate koolitamisel ning standardite väljatöötamisel.

"Auhind ja sellega kaasnev tiitel on kahtlemata suur tunnustus ja valmistab rõõmu. Alustasin 1995. aastal Eesti Kinnisvara Hindajate Ühingu juhatuse esimehena koos meeskonnaga sisuliselt puhtalt lehelt valdkonna ülesehitamisega. See on olnud aastatepikkune raske töö, kuid tagasi vaadates hindan seda võimalust väga kõrgelt. On olnud siiras rõõm töötada suurepärase kollektiiviga kutseühingus, mille areng on olnud kiire ja märgatav ning mille roll kinnisvarasektoris on oluline. Viimased poolteist aastat Maa-ameti peadirektorina on aga andnud mulle võimaluse näha ja väärtustada hindajate tööd hoopis teisest positsioonist," sõnas Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits ».

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul on Tambet Tiitsu pühendumus ja pikaajaline panus kinnisvara hindajate erialaliidu juhina märkimisväärne. "Žürii leidis ühehäälselt, et teda võib nimetada julgelt kinnisvara hindamise isaks ja tema panus väärib esile tõstmist," lisas Rüütel.

Auhinnaga Kinnisvara Guru tunnustatakse neid, kes on aasta jooksul silmnähtavalt ja positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut. Seda tiitlit anti tänavu välja juba 14. korda, mullu pälvis tiitli Telliskivi Loomelinnak.

Kinnisvarakonverentsil KINNISVARA 2016 lahati kinnisvarabuumi küsimusi, esinesid kinnisvaravaldkonna tipp-eksperdid nii Eestist kui ka Euroopast. Konverentsi eesmärk on ühendada kõiki kinnisvarasektoris tegutsevaid firmasid, organisatsioone ning inimesi, et pakkuda uusi visioone, vahetada kogemusi ja informatsiooni.

Kinnisvarakonverentsi korraldasid Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit (EKHHL), Eesti Kinnisvara Hindajate Ühing (EKHÜ), Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL), Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda (EKMK) ja Corpore Konverentsid.

Lisainfo: Eesti Kinnisvarafirmade Liit »