Sa oled siin

Maa-amet kutsub praktikale

Maa-amet kutsub suveks PRAKTIKALE

kinnisvara planeerimise, maakorralduse või nendega lähedase eriala magistrante, kes soovivad saada ülevaate Maa-ameti tegevusest kinnisvara korraldamise valdkonnas ning aidata meie spetsialiste tööülesannete täitmisel. Praktikakorralduse kohta Maa-ametis vaata ka meie kodulehel personaliinfost.

     Ootame kandideerima

  • Tartusse KINNISVARA KORRALDAMISE BÜROOSSE kinnisvara planeerimise, maakorralduse või nendega lähedase eriala magistrante. Kinnisvara korraldamise büroo praktikant tegeleb riigivara arvele võtmise ja arvelt maha kandmise toimingutega, saab hea ülevaate servituudimenetlustest ja dokumentatsioonist ning tegeleb maavanemate poolt sõlmitud isiklike kasutusõiguste sisestamisega kaardirakendusse.

Hea praktikant on hea suhtlemisoskusega, huvitatud enda erialasest arendamisest, omab väga head arvutikasutamise oskust ning suudab kohusetundlikult ülesandeid täita

Pakume võimalust täiendada teoreetilisi teadmisi praktiliste oskuste ja uute kogemustega ning head juhendamist ja sõbralikku kollektiivi

Praktikaaegsed täpsemad ülesanded, juhendamise ja praktika täpse aja lepime konkursi võitjatega kokku enne praktika algust. Praktikantide tegevust me ei tasusta.

Kandideerimiseks palume saata hiljemalt 07.05.2017 CV e-posti aadressil personal@maaamet.ee. Palume kandideerimisdokumentides ära näidata ka soovitav praktika aeg.