Sa oled siin

Maa-ameti eelinfo 22. nädalaks

Kolmapäeval, 1. juunil tutvustab Maa-ameti geoinfosüsteemide büroo peaspetsialist Maili Hirlak Euroopa Majanduspiirkonna 2009-2014 » koostöökomisjoni koosolekul Maa-ameti eestvõttel läbi viidud ruumiandmete ja ruumiandmeteenuste uuendamise projekti ».
Koosolek toimub Tallinnas ja koostöökomisjon on programmi kõrgeim ja peamiselt nõuandev organ, kes pidevalt jälgib programmi kulgemist.

Neljapäeval, 2. juunil teeb Maa-ameti geoinfosüsteemide büroo juhataja Sulev Õitspuu ettekande Rakveres toimuval ruumiandmete teemalisel seminaril "EU environment law and INSPIRE: improving reporting and compliance"». Ettekanne käsitleb EL ruumiandmete direktiivi (INSPIRE) ja selle rakendamist Eestis kohalikul tasandil.
Seminar toimub "Kohalike ürituste" » projekti raames.

Neljapäeval, 2. juunil tutvustavad Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits ja peadirektori asetäitja Anne Toom Ukraina Ülemraada » nõunikule Pavlo Frolovile maade kasutusse andmist, müüki ja munitsipaliseerimist Eestis.
Pavlo Frolov » on 30. maist 6. juunini Eestis Riigikogu majanduskomisjoni juures õppevisiidil.

Lisainfo: Agnes Jürgens, Maa-ameti avalike suhete nõunik, Agnes.Jurgens@maaamet.ee

Veel uudiseid samal teemal

29.05.2020

Maa-amet esindab Eestit rahvusvahelises ruumiandmeteenuste projektis

Maa-amet osaleb rahvusvahelises projektis “A Geospatially Enabled Ecosystem for Europe,” mille eesmärk on luua tööriistad ja rakendusliidesed, mis ühendavad riikide ruumiandmed ja aitavad luua uusi lahendusi nende paremaks tõlgendamiseks.

26.05.2020

Eesti maheala suurenes 2019. aastal

Eesti maheala on suurenenud ja tõusnud on mahe mesilasperede arv, selgus Organic Estonia algatusel sündinud Mahealade kaardi andmete uuendamisel. Eesti mahealade suurendamise eesmärk on eristuda maailmas puhta loodusega riigina ning mahealade kaart on selle üheks faktiliseks tõestuseks.