Sa oled siin

Mullastiku kaardirakenduse uus versioon

Maa-amet viis mullastiku kaardirakenduse » uuele kasutajaliidesele ja see on nüüd kasutatav ka nutiseadmetes.

Võrreldes varasema rakendusega põhineb uus rakendus mullastiku kaardi tehniliselt korrastatud andmestikul. Viimases on parandatud ühe mulla-ala mitmel kaardilehel kujutamisest tekkinud andmebaasi vead, samuti on parandatud ja korrastatud kümnete tuhandete kirjete puhul tabelandmeid. Kaardile saab lisaks mulla nimetusele kuvada märgendina ka lõimise ning kõik kuvatavad märgendid on loodetavasti loetavamad, kui varem. Infopäringusse on tagasi lisatud perspektiivse boniteedi väärtus.

Mullastiku infopäring.

Mullastiku kaardi andmestik on avaandmestik ja see on täies mahus allalaaditav Maa-ameti geoportaalist: http://geoportaal.maaamet.ee/est/Andmed-ja-kaardid/Mullakaart-p33.html »

Lisainfo:

Tanel Hurt, ruumiandmeteenuste büroo juhataja, tanel.hurt@maaamet.ee, 675 0125

Veel uudiseid samal teemal

29.05.2020

Maa-amet esindab Eestit rahvusvahelises ruumiandmeteenuste projektis

Maa-amet osaleb rahvusvahelises projektis “A Geospatially Enabled Ecosystem for Europe,” mille eesmärk on luua tööriistad ja rakendusliidesed, mis ühendavad riikide ruumiandmed ja aitavad luua uusi lahendusi nende paremaks tõlgendamiseks.

26.05.2020

Eesti maheala suurenes 2019. aastal

Eesti maheala on suurenenud ja tõusnud on mahe mesilasperede arv, selgus Organic Estonia algatusel sündinud Mahealade kaardi andmete uuendamisel. Eesti mahealade suurendamise eesmärk on eristuda maailmas puhta loodusega riigina ning mahealade kaart on selle üheks faktiliseks tõestuseks.