Sa oled siin

Riigihange katastrimõõdistamise tellimiseks

Riigihangete registris on algatatud dünaamiline hankesüsteem "Katastrimõõdistamise tellimine", mille raames tellib Maa-amet riigi omandis olevate ja jäetavate maade (sh hoonestusõigusega koormatavate maade) mõõdistamist. Kõigil hanke tehnilisi tingimusi täitvatel ja hankesüsteemiga liitunud ettevõtjatel on võimalik pakkumusi esitada endale sobivas piirkonnas tellitavatele töödele. Taotluste (hankepassi) esmane esitamise tähtaeg on 07.10.2020 kell 13.00 (riigihanke viitenumber 222661). Hankedokumente saab vaadata https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1884535/general-info 

Hanke kontaktisik: Anu Sootla, Maa-ameti maareformi osakonna nõunik, tel 5650 9402, e-post anu.sootla@maaamet.ee

 

Veel uudiseid samal teemal

20.10.2020

Maamõõtjad uuendavad tegevuslitsentse

Maa-ameti andmetel oli Eestis oktoobri keskpaigas 120 aktiivselt tegutsevat maamõõtjat. Neist 73-l on olemas nii maakorraldaja kutse kui ka kehtiv maakorraldustööde tegevuslitsents.

07.05.2020

Maatükkide loodusliku seisundi andmed läbisid maakatastris iga-aastase värskenduskuuri

Maa-amet ajakohastas tänavu kevadel maakatastris maatükkide loodusliku seisundi ehk kõlvikute andmeid, kasutades selleks eelmise aasta kaardiandmeid. Tegemist on igal aastal toimuva maatükkide loodusliku seisundi andmete uuendamisega. Tänavused muudatused puudutavad eelkõige Ida-Eestit.