Sa oled siin

Valminud on abimaterjal projekteerimistingimustele ja insener-tehnilistele ehitusprojektidele kooskõlastuse taotlemiseks

Abimaterjal projekteerimistingimustele ja insener-tehnilistele ehitusprojektidele kooskõlastuse taotlemiseks
Abimaterjal kooskõlastuse taotlemiseks

Maa-ametil on valminud juhendmaterjal abiks neile, kes soovivad taotleda kooskõlastust projekteerimistingimustele ja insener-tehnilistele ehitusprojektidele. Maa-amet puutub igapäevatöös kokku projekteerijate ja kohalike omavalitsustega, kellel tekivad küsimused, millised projektimaterjalid tuleb kooskõlastuse saamiseks Maa-ametile projekti koosseisus esitada.

Juhendmaterjalis on välja toodud, milliseid materjale vajame projekteerimistingimuste eelnõu, tee ehitusprojekti, hoonete ja rajatiste ehitusprojekti ning tehnovõrgu ehitusprojekti kooskõlastamiseks.

Juhendi näol on tegemist soovitusliku abimaterjaliga, mille järgimine hoiab kokku kooskõlastuse saamiseks kuluvat aega.

Tutvu abimaterjaliga lähemalt:
„Juhend projekteerimistingimustele ja insener-tehnilistele ehitusprojektidele kooskõlastuse taotlemiseks“ (PDF)

Veel uudiseid samal teemal

26.05.2020

Maa-amet kutsub maaomanikke maa-andmetega tutvuma

Maa-amet ajakohastas tänavu kevadel maakatastris maatükkide loodusliku seisundi ehk kõlvikute andmeid. Tegemist on igal aastal toimuva andmete uuendamisega, mis mõjutab eelkõige maatulundusmaa omanikke, sest kõlvikutest sõltub maamaksu suurus.

Maa-amet uuendas kõlvikute andmeid ligi 55 000 maatulundusmaal

Tambet Tiits
04.02.2020

Maa-ameti peadirektorina jätkab Tambet Tiits

Keskkonnaminister Rene Kokk kinnitas täna, 4. veebruaril Maa-ameti peadirektoriks ka järgmiseks ametiajaks Tambet Tiitsu, kes on selles ametis olnud alates 2015. aastast.